Bukmacher MMAKSWUFCZakłady bukmacherskie MMAZakłady KSWZakłady UFC

Czy warto stawiać na Daniela Omielańczuka z Michałem Kitą? Przegląd bukmacherski #91: KSW 79: De Fries vs. Duffee 2 oraz UFC FN: Krylov vs. Spann

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich przed galami KSW 79: De Fries vs. Duffee 2 oraz UFC FN: Krylov vs. Spann.

Dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy 3X ZAKŁAD BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ. Szczegóły – tutaj.
W 91. odsłonie Przeglądu Bukmacherskiego przyjrzymy się najciekawszym kursom bukmacherskim Fortuny na dzisiejsze gale KSW 79: De Fries vs. Duffee 2 oraz UFC FN: Krylov vs. Spann.

Arkadiusz Wrzosek vs. Tomas Mozny 1.22 – 4.29

Nie będę ukrywał, że tak wielki rozstrzał w kursach bukmacherskich na to starcie pomiędzy dwoma kickbokserami, którzy mają minimalne doświadczenie bojowe w formule MMA.

Owszem, Arkadiusz Wrzosek powinien mieć tutaj przewagę szybkości i techniki, ale Tomas Mozny też ma kilka niemałych atutów po swojej stronie – jest ogromny, będzie miał ponad 10 kilogramów przewagi masy, a i pod kątem kondycyjnym wcale źle nie wygląda.

W roli minimalnego faworyta tego starcia widzę Polaka, ale jeśli Słowak spróbuje zaprząc do działania klincza, zapasy, może parter, wcale na straconej pozycji stać tutaj nie musi. Dlatego też kurs 4.29 na jego wiktorię uważam za przesadzony – a zatem godny zadumy.
Pochylić można się też ewentualnie nad 1.50 na zakończenie walki przez (T)KO lub dyskwalifikację. Nie spodziewam się bowiem, aby wielkie chłopy z ciężkimi łapami przewalczyły tu 15 minut, ani też aby któryś z nich szukał poddania.

Zwycięstwo Arkadiusza Wrzoska – 1.22
Zwycięstwo Tomasa Mozny’ego – 4.29
Walka zakończy się przez (T)KO lub dyskwalifikację – 1.50

Daniel Omielańczuk vs. Michał Kita 1.90 – 1.90

Jako że w roli faworyta – i to wcale nie minimalnego – widzę tutaj Daniela Omielańczuka – więcej w Typowaniu – to trudno przejść mi obojętnie obok kursu 1.90 na jego zwycięstwo.

W telegraficznym skrócie – uważam, że Michał Kita ma większy bitewny przebieg, gorzej trzyma cios, będzie ustępował reprezentantowi WCA pod kątem kondycyjnym, zwłaszcza że walkę tę wziął w zastępstwie.

Wobec powyższego kurs 1.90 na wiktorię Daniela uważam za godny zainteresowania. Trzeba jednak tutaj oczywiście zastrzec, że to waga ciężka, a obaj zawodnicy najlepsze lata kariery mają już dawno za sobą, więc czynnik losowy jest tu niemały.Zwycięstwo Daniela Omielańczuka – 1.90
Zwycięstwo Michała Kity – 1.90

Rafael Alves vs. Nurullo Aliev 2.45 – 1.50

Wysoko zawiesili poprzeczkę Nurullo Alievowi na debiut w UFC organizatorzy. Rafael Alves to bowiem prawdopodobnie najbardziej dynamiczny zawodnik w całej wadze lekkiej, który mierzył się z naprawdę solidnymi rywalami, sprawiając im sporo problemów.

23-latek z Tadżykistanu nie stawał jeszcze w szranki z nikim, kto choćby przypominał Brazylijczyka. Będzie szczególnie w pierwszych minutach ustępował Alvesowi szybkościowo. To jak najbardziej mogą okazać się za Alieva za wysokie progi na debiut.

W tym kontekście nie sposób przejść obojętnie obok kursu 2.45 na wiktorię Alvesa. To zawodnik, który może skończyć pojedynek w dowolnym momencie – zarówno w stójce, jak i w parterze.

Fani talentu młodziana mogą natomiast zadumać się nad kursem 3.25 na jego zwycięstwo decyzją sędziowską. W ten bowiem sposób – tj. kontrolując rywali z góry – Tadżyk wygrywał większość ze swoich dotychczasowych walk.

Zwycięstwo Rafaela Alvesa – 2.45
Zwycięstwo Nurullo Alieva – 1.50
Nurullo Aliev wygra na punkty lub techniczną decyzją – 3.25

Inne ciekawe kursy

Zwycięstwo Jorge Luiza Bueno – 4.17

Brian Hooi wygra przed czasem – 1.45

Phil De Fries vs. Todd Duffee – koniec w 1. rundzie – 1.72

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button