Bukmacher MMAUFCZakłady bukmacherskie MMAZakłady UFC

Czy warto stawiać na Cory’ego Sandhagena? Przegląd bukmacherski #113 – UFC Nashville: Sandhagen vs. Font

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich eFortuna.pl na galę UFC Nashville: Sandhagen vs. Font.

Dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy 3X ZAKŁAD BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ. Szczegóły – tutaj.
W 113. części Przeglądu Bukmacherskiego przyjrzymy się najciekawszym kursom bukmacherskim Fortuny na dzisiejszą galę UFC Fight Night: Sandhagen vs. Font.

Cory Sandhagen vs. Rob Font 1.27 – 3.77


Cory Sandhagen jest uzasadnionym faworytem tego pojedynku. Oczywiście w ostrych wymianach – jeśli będzie do takich dopuszczał – może wyłapać, ale w dystansie kickbokserskim powinien rozdawać karty. Robi świetny użytek ze swoich gabarytów oraz pracy na nogach, regularnie miesza ustawienie klasyczne z odwrotnym, posiada bogaty arsenał uderzeń, a ostatnimi czasu wprowadził do swojej gry także obalenia, co oczywiście czyni go jeszcze groźniejszym w stójce. Cory nadal się rozwija, podczas gdy Rob ma na karku 35 lat i mimo wszystko wchodzi tu na zastępstwo – walczyć miał za dwa tygodnie.

Jak w tym kontekście prezentują się kursy bukmacherskie? Otóż, uważam, że 1.273.77 nieźle odzwierciedla szanse na zwycięstwo obu zawodników. Być może Font ma odrobinę większe szanse na zwycięstwo – ma dobry zasięg, piękny lewy prosty i uderza mocno – ale nie na tyle, abym zadumał się nad kursem na jego wiktorię.

Gdybym musiał wskazać najciekawszy kurs, to pochyliłbym się nad scenariuszem wartym 2.20, wedle którego starcie to zakończy się przez (T)KO lub dyskwalifikację. Obaj zawodnicy to przede wszystkim stójkowicze, którzy rozwiązują swoje walki na nogach. Nie sądzę, aby Font wytrzymał pięć rund obijania – a jeśli sam ma wygrać, to najprawdopodobniej także przez nokaut, dosięgając Sandhagena w jakiejś wymianie.

Zwycięstwo Cory’ego Sandhagena – 1.27
Zwycięstwo Roba Fonta – 3.77
Walka zakończy się przez (T)KO lub dyskwalifikację – 2.20

Inne ciekawe kursy

Carlston Harris wygra przez poddanie – 5.50
Zwycięstwo Dustina Jacoby’ego – 2.22
Walka Lopes vs. Tucker nie zakończy się na punkty lub techniczną decyzją – 1.61
Walka Almabaev vs. Osbourne nie zakończy się na punkty lub techniczną decyzją – 1.67

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button