Bukmacher MMAUFCZakłady bukmacherskie MMAZakłady UFC

Czy warto stawiać na Calvina Kattara? Przegląd bukmacherski #79 – UFC FN: Kattar vs. Allen

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich gali UFC Fight Night: Kattar vs. Allen, która odbędzie się dziś w Las Vegas.

Przypominamy, że dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy też Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN. Szczegóły – tutaj.
W 79. części Przeglądu Bukmacherskiego przyjrzymy się najciekawszym kursom bukmacherskim Fortuny na dzisiejszą galę UFC Fight Night: Kattar vs. Allen.

Calvin Kattar vs. Arnold Allen 1.90 – 1.90

Szerzej walce wieczoru przyjrzałem się w Typowaniu. Faworyzuję tutaj Calvina Kattara – i to wcale nie minimalnie. Dlaczego? Z powodu jego doświadczenia na 5-rundowym dystansie, klasy rywali, z jakimi się mierzył, tytanu w szczęce i żelaznej kondycji. Nie skreślam absolutnie Arnolda Allena, bo to utalentowany i niepokonany w UFC zawodnik, ale więcej szans na wiktorię daję amerykańskiemu weteranowi.

Jak natomiast starcie to wygląda z perspektywy bukmacherskiej? Otóż, 1.90 na zwycięstwo Calvina Kattara nie wygląda źle. Można się zadumać.
Zwycięstwo Calvina Kattara – 1.90
Zwycięstwo Arnolda Allena – 1.90

Dustin Jacoby vs. Khalil Rountree 1.52 – 2.53

Pomimo iż kurs na zwycięstwo Dustina Jacoby’ego szału nie robi – 1.52 – to jednak uważam, że warto się nad nim pochylić.

Mamy bowiem tutaj konfrontację dwóch stójkowiczów, z których wyżej cenię sobie Dustina Jacoby’ego – to zawodnik aktywny, odpowiedzialny w defensywie, doświadczony, solidny kondycyjnie. Khalil Rountree walczy inaczej – opiera swoją grę na krótkich, ostrych zrywach, w których próbuje urwać rywalom głowę. Jego bak z paliwem jest mniejszy.Nie mam wątpliwości, że w pierwszych minutach zawodów Khalil będzie bardzo groźny, ale jeśli Dustin je przetrwa – a tego się właśnie spodziewam – to potem przejmie stery walki w swoje ręce.

Zwycięstwo Dustina Jacoby’ego – 1.52
Zwycięstwo Khalila Rountree – 2.53

Inne ciekawe kursy

Zwycięstwo Andreia Arlovskiego – 2.96

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button