UFC

Czy utemperuje „jednego z największych świrów w tym sporcie”? Dana White o nowym mistrzu Seanie Stricklandzie!

Sternik UFC Dana White został zapytany, czy wraz ze zdobyciem pasa mistrzowskiego przez Seana Stricklanda spróbuje zmienić jego zachowanie.
W sobotę na mistrzowskim tronie wagi średniej UFC rozsiadł się Sean Strickland. W walce wieczoru gali UFC 293 w Sydney rzucony na pożarcie Israelowi Adesanyi Amerykanin zdominował Nigeryjczyka na pełnym dystansie, przejmując pas mistrzowski.

Wychowywany w patologicznej rodzinie, za młodu neonazista, Sean Strickland nic nie robi sobie z poprawności politycznej, w rubaszny i nierzadko wulgarny sposób prezentując poglądy, które nie przystają do narracji forsowanej w mainstreamie.
Czy teraz – gdy Tarzan stał się jednym z ambasadorów UFC, na którego patrzy cały świat – sternik organizacji Dana White poprosi go, aby odrobinę się uspokoił i pewnych drażliwych tematów jednak nie poruszał? O to zapytano szefa UFC podczas konferencji prasowej po UFC 293.

– Znacie odpowiedź na to pytanie – powiedział Dana. – Sami go tutaj ściągnęliśmy, więc nie jest tak, że „o cholera, tego się nie spodziewaliśmy!”. Kto wie, co tu się będzie działo, gdy pojawi się tu za 15-20 minut. Jest, jak jest.

– Witamy w świecie sportów walki, panie i panowie! A on jest jednym z największych świrów w tym sporcie.

Podczas medialnego treningu przed galą Sean Strickland zaprosił na scenę fana, z którym odbył lekki sparing, traktując go kilkoma ciosami. Zapytany o tę sytuację, Dana White rozłożył ręce.

– Nie wiem, co o tym sądzę – powiedział. – Na pewno jest inny. Kompletnie inny. Nie wiem… Gość jest inny niż reszta.

– Załatwiłeś mnie tym pytaniem. Nie wiem nawet, jak na nie odpowiedzieć.

W temacie dalszej sportowej przyszłości nowego mistrza Dana White wątpliwości nie pozostawił – zapowiedział, że trzeba zorganizować natychmiastowy rewanż z Israelem Adesanyą.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button