Bukmacher MMAKSWPolskie MMAUFCZakłady bukmacherskie MMAZakłady KSWZakłady UFC

Czy Szymon Bajor sprawi sensację? Przegląd bukmacherski #110 – KSW 84: De Fries vs. Bajor, UFC FN: Holm vs. Bueno Silva

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich eFortuna.pl na gale KSW 84: De Fries vs. Bajor oraz UFC FN: Holm vs. Bueno Silva.

Dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy 3X ZAKŁAD BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ. Szczegóły – tutaj.

W 110. części Przeglądu Bukmacherskiego weźmiemy pod lupę najciekawsze kursy bukmacherskie Fortuny na gale KSW 84: De Fries vs. Bajor oraz UFC FN: Holm vs. Bueno Silva.

Phil De Fries vs. Szymon Bajor 1.17 – 5.05


Kurs 1.17 na zwycięstwo Phila De Fries do gry nie zachęca. Mimo wszystko jest to bowiem waga ciężka, gdzie zbłąkany cios grasuje częściej niż w innych kategoriach wagowych.

Pytanie zatem brzmi, czy warty zadumy jest kurs 5.05 na wiktorię Szymona Bajora? Przyznam szczerze, że mam pewne wątpliwości…

Czy niesłynący mimo wszystko z jednouderzeniowych nokautów Polak będzie w stanie ustrzelić Brytyjczyka? Czy będzie w stanie go przewrócić, aby ubić, poddać lub zamęczyć go z góry? Mając na uwadze gabaryty, siłę i wagę mistrza – będzie w klatce cięższy pewnie o około 15 kilogramów – nie wydaje się to zadaniem łatwym.

Przyznam zatem szczerze, że w tym kontekście 5.05 jednak oka nie przyciąga. Jeśli już stawiać na rzeszowianina – z domieszką patriotyzmu – to uważam, że lepiej pochylić się nad 6.50 na jego wygraną przed czasem. Nie spodziewam się bowiem, aby przez pięć rund męczył Phila De Friesa…

Zwycięstwo Phila De Friesa – 1.17
Zwycięstwo Szymona Bajora – 5.05


Szymon Bajor wygra przed czasem – 6.50

Damian Janikowski vs. Cezariusz Kęsik 2.24 – 1.65


Starcie to postrzegam w charakterze 50/50 – czyli na dwoje babka wróżyła. Minimalnie więcej szans na zwycięstwo daję Cezariuszowi Kęsikowi – a to z uwagi na jego bardziej poukładaną, metodyczną – w porównaniu do Damiana Janikowskiego – stójkę oraz lepszą kondycję. Jednak kurs 1.65 do inwestycji nie zachęca.

Przyzna, że przychylniej zerkam w kierunku 2.24 na olimpijczyka. Jeszcze ciekawiej wygląda natomiast 4.50 na wiktorię wrocławianina przez (T)KO lub dyskwalifikację. W pierwszych minutach walki Damian będzie bowiem dynamiczny, szybki i niebezpieczny.

Zwycięstwo Damiana Janikowskiego – 2.24


Zwycięstwo Cezariusza Kęsika – 1.65
Damian Janikowski wygra przez (T)KO lub dyskwalifikację – 4.50

Inne ciekawe kursy

Walka Stosić vs. Vojcak zakończy się przez (T)KO lub dyskwalifikację – 1.35
Prado vs. Azaitar zakończy się w R1 – 2.00
Zwycięstwo Melsika Baghdasaryana – 1.57

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button