Bukmacher MMAUFCZakłady bukmacherskie MMAZakłady UFC

Czy szczwany lis Rafael dos Anjos zaskoczy? Przegląd bukmacherski #66 – UFC FN: RDA vs. Fiziev

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich gali UFC FN: RDA vs. Fiziev, która odbędzie się w Las Vegas.

Przypominamy, że dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy też Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN. Szczegóły – tutaj.
W 66. części Przeglądu Bukmacherskiego przyjrzymy się najciekawszym kursom bukmacherskim Fortuny na dzisiejszą galę UFC FN: RDA vs. Fiziev w Las Vegas.

Rafael dos Anjos vs. Rafael Fiziev 2.69 – 1.47

Szczegółowo pojedynkowi temu przyjrzałem się w Typowaniu. Jak oceniam go bukmachersko?

Otóż, sprawa jest tutaj prosta jak konstrukcja cepa. Skoro tylko minimalnie – takie 51/49 – faworyzuję Rafaela Fizieva, który jest z kolei wyraźnym faworytem, to kurs 2.69 na zwycięstwo Rafaela dos Anjosa uważam za znacznie atrakcyjniejszy.

Brazylijczyk to zaprawiony w bojach weteran, zawodnik wszechstronny, odporny, mocny kondycyjnie, który wielokrotnie wojował na 5-rundowym dystansie. Jeśli przetrwa dwie pierwsze rundy, do kolejnych wychodząc w stanie nadającym się do dalszego oktagonowego użytku, jak najbardziej może przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.
Więksi ryzykanci mogą natomiast zadumać się nad kursem 4.50 na zwycięstwo RDA na punkty lub techniczną decyzją.

Można też zastanowić się nad wartym 1.70 scenariuszem na zakończenie walki na punkty lub przez decyzję. Nawet bowiem jeśli to Kirgiz skończy w glorii zwycięstwa, o skończenie twardego RDA łatwo nie będzie.

Zwycięstwo Rafaela dos Anjosa – 2.69
Zwycięstwo Rafaela Fizieva – 1.47
Zwycięstwo Rafaela dos Anjosa na punkty lub decyzją techniczną – 4.50
Walka zakończy się na punkty lub techniczną decyzją – 1.70

Michael Johnson vs. Jamie Mullarkey 2.96 – 1.40

Słuchajcie, stawiam tutaj minimalnie na Jamiego Mullarkeya – jeśli przetrwa rundę pierwszą, to jako twardy, charakterny bitnik, niezły w parterze i mocny kondycyjnie, w kolejnych zapewne zajedzie lub nawet skończy 36-letniego już Michaela Johnsona, który, przypomnę, ostatnio co prawda wygrał, ale wcześniej przegrał cztery kolejne pojedynki.

Natomiast w rundzie pierwszej i być może w pierwszych fragmentach drugiej Amerykanin będzie piekielnie niebezpieczny! To nadal szybki stójkowicz, który uderza bardzo mocno. W ogóle się nie zdziwię, jeśli jednak ustrzeli niesłynącego z defensywy stójkowej Australijczyka, który, przypomnę, ostatnio przegrał przez nokaut.

W tym kontekście z delikatnym zainteresowaniem spozieram na dwa kursy – 2.96 na wiktorię Johnsona oraz 4.00 na jego wygraną przez (T)KO lub dyskwalifikację.

Zwycięstwo Michaela Johnsona – 2.96
Zwycięstwo Jamiego Mullarkeya – 1.40
Zwycięstwo Michaela Johnsona przez (T)KO lub dyskwalifikację – 4.00

Inne ciekawe kursy

Zwycięsto Ricky’ego Turciosa – 1.51

Walka Vanderaa vs. Sherman zakończy się przez (T)KO lub dyskwalifikację – 1.70

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button