Bukmacher MMAKSWUFCZakłady bukmacherskie MMA

Czy Pereira zdetronizuje Adesanyę? Czy warto stawiać na Kowalkiewicz? Przegląd bukmacherski #81 – KSW 76 i UFC 281

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich gal KSW 76 i UFC 281, które odbędą się dziś wieczorem.

Przypominamy, że dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy też Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN. Szczegóły – tutaj.

W 81. części Przeglądu Bukmacherskiego przyjrzymy się najciekawszym kursom bukmacherskim Fortuny na dzisiejsze gale KSW 76 i UFC 281.

Salahdine Parnasse vs. Sebastian Rajewski 1.18 – 4.87

Trudno oczywiście nie widzieć tutaj Salahdine Parnasse’a w roli faworyta, ale czy kurs 1.18 na jego wiktorię warty jest zadumy? Nie sądzę.

Jako że dłuższymi fragmentami spodziewam się jednak kickbokserskich szachów i wyrachowanego podejścia ze strony obu zawodników, to pochyliłbym się nad kursem 1.55 na liczbę rund większą niż 3,5. Spodziewam się bowiem, że co najmniej jedną mistrzowską tutaj zobaczymy. Więksi ryzykanci mogą zadumać się nad 2.25 na scenariusz, w którym walka ta kończy się na punkty lub decyzją techniczną.

Zwycięstwo Salahdine Parnasse’a – 1.18
Zwycięstwo Sebastiana Rajewskiego – 4.87


Liczba rund: więcej niż 3,5 – 1.55
Walka zakończy się na punkty lub decyzją techniczną – 2.25

Paweł Pawlak vs. Tom Breese 2.12 – 1.72

Uważam, że kursy nieźle odzwierciedlają szanse obu zawodników na zwycięstwo, choć, owszem, 1.72 na wiktorię Toma Breese być może jest odrobinę za wysokie, a zatem w pewnym stopniu atrakcyjne.

Za ciekawszy uważam natomiast kurs 3.50 na zwycięstwo Brytyjczyka na punkty lub techniczną decyzją. Paweł Pawlak to bowiem zawodnik, którego niezwykle trudno skończyć – zarówno w stójce, jak i w parterze.

Zwycięstwo Pawła Pawlaka – 2.12
Zwycięstwo Toma Breese – 1.72
Tom Breese wygra na punkty lub techniczną decyzją – 3.50

Israel Adesanya vs. Alex Pereira 1.44 – 2.79

Walkę tę wziąłem pod lupę w Typowaniu, które znaleźć można tutaj. Minimalnie skłaniam się w stronę Israela Adesanyi, co oznacza, że kurs 1.44 na jego wiktorię nieszczególnie mnie interesuje.

Zupełnie inaczej rzecz ma się natomiast z 2.79 na triumf Alexa Pereiry. W każdej wymianie Brazylijczyk będzie tutaj o jeden cios od ścięcia Nigeryjczyka. Margines błędu, na jaki pozwolić będzie sobie mógł mistrz, jest naprawdę niewielki.

Jeszcze jeden kurs wygląda tutaj ciekawie. Chodzi mianowicie o 2.25 na to, że walka zakończy się przez (T)KO lub dyskwalifikację. Owszem, Nigeryjczyk jak najbardziej może Pereirę wypunktować, ale… Czy naprawdę Brazylijczyk da się okopywać i trafiać jabami przez 25 minut, nie podejmując ryzyka? Nie szukając ostrych wymian?

Zwycięstwo Israela Adesanyi – 1.44
Zwycięstwo Alexa Pereiry – 2.79
Walka zakończy się przez (T)KO lub dyskwalifikację – 2.25

Karolina Kowalkiewicz vs. Silvana Gomez Juarez 1.90 – 1.90

Jako że faworyzuję tutaj Karolinę Kowalkiewicz – i to nie jakoś minimalnie – to kurs 1.90 na jej wiktorię uważam za względnie ciekawy. Polka jest znacznie bardziej wszechstronną zawodniczką, po raz kolejny odbyła przygotowania w ATT i wydaje się, że nabrała ostatnimi czasu wiatru w żagle.

Jeśli tylko nie będzie wdawać się w ostre wymiany pięściarskie z Argentynką, jak najbardziej może zamęczyć ją w klinczu i w parterze.

Zwycięstwo Karoliny Kowalkiewicz – 1.90
Zwycięstwo Silvany Gomez Juarez – 1.90

Inne ciekawe kursy

Zuriko Jojua wygra na punkty lub techniczną decyzją – 2.50

Marek Samociuk vs. Kamil Gawryjołek – liczba rund: mniej niż 1,5 – 1.84

Carlos Ulberg vs. Nick Negumereanu – walka zakończy się przez (T)KO lub dyskwalifikację – 1.70

Zwycięstwo Wellingtona Turmana – 2.59

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button