UFC

Czy Michael Chandler będzie czekał na Conora McGregora? Jednoznaczna deklaracja Dany White’a!

Frontman UFC Dana White został zapytany, czy nadal to Michael Chandler jest liderem w rajdzie po oktagonowe usługi powracającego Conora McGregora.
Sternik UFC Dana White nie jest pewien, czy to Michael Chandler będzie przeciwnikiem sposobiącego się do powrotu Conora McGregora, ale nie ma wątpliwości, że takie zestawienie byłoby fantastyczne.

Gdy rok temu zapowiedziano, że McGregor i Chandler staną do rywalizacji trenerskiej w The Ultimate Fighter, wydawało się, że Amerykanin jest o krok od spieniężenia wielomiesięcznych umizgów do Irlandczyka w oktagonie UFC. Ich starcie – pierwotnie planowane na lato, później na końcówkę roku, ostatnio na kwiecień roku przyszłego – jest jednak regularnie odwlekane. Ostatnimi czasy mówi się, że może do niego dojść przy okazji lipcowej gali podczas International Fight Week.
Goszcząc w najnowszej odsłonie Full Send Podcast, Dana White zapewnił, że w Conor McGregor „na sto procent” powróci do akcji w 2024 roku. Czy jednak jego rywalem będzie – jak planowano – Michael Chandler?

– Zobaczymy – odparł sternik UFC. – To wszystko kwestia odpowiedniego momentu.

– W przypadku gości takich jak Chandler dobre jest to, że… Wiecie, wszędzie pełno bzdur o tym, jak to zawodnicy słabo zarabiają, ale widać, że goście nie spieszą się do walki. Jon Jones robi sobie przerwę na kilka, ku*wa, lat. Chandler buja się i czeka na, ku*wa, Conora.

– Chandler walczył wcześniej dla Bellatora, a teraz może sobie siedzieć i czekać na Conora, ile tylko zechce. Ci goście są więc w komfortowym położeniu i mogą sobie czekać na odpowiedni moment, na odpowiednią walkę.

Sklasyfikowany na 5. miejscu w rankingu wagi lekkiej Michael Chandler stoczył pod sztandarem UFC pięć walk, z których wygrał tylko dwie – wszystkie okazały się jednak świetnymi widowiskami, nafaszerowanymi ostrymi wymianami. W oktagonie Iron nie był widziany od ponad roku, gdy przegrał przez poddanie z Dustinem Poirierem.– Jeśli pomyśleć o tym zestawieniu, to Chandler vs. Conor to naprawdę za*ebista walka – powiedział White. – Za*ebista walka.

– Kiedy ostatnio Chandler brał udział w nudnej walce? Nawet w Bellatorze. Tam też dawał ekscytujące walki.

Conor McGregor ostatni pojedynek stoczył ponad dwa lata temu, przegraną trylogię z Dustinem Poirierem przypłacając złamaniem nogi.

This poll has ended (since 10 hours).

Conor McGregor vs. Michael Chandler - kto wygra?

Conor McGregor
57.55%
Michael Chandler
42.45%

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button