Bukmacher MMAUFCZakłady bukmacherskie MMAZakłady UFC

Czy Jan Błachowicz sprawi sensację? Przegląd bukmacherski #85 – UFC 282: Błachowicz vs. Ankalaev

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich gali UFC 282: Błachowicz vs. Ankalaev, która odbędzie się dziś w Las Vegas.

Przypominamy, że dla nowych Graczy FORTUNA przygotowała także warty 200 PLN bonus za zwycięstwo Jana Błachowicza – szczegóły tutaj.

Przypominamy też, że dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy też Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN. Szczegóły – tutaj.
W 85. części Przeglądu Bukmacherskiego przyjrzymy się najciekawszym kursom bukmacherskim Fortuny na dzisiejszą galę UFC 282: Błachowicz vs. Ankalaev.

Jan Błachowicz vs. Magomed Ankalaev 3.32 – 1.33

Szczegółowo konfrontacji tej przyjrzałem się w niniejszej analizie. Dlaczego starcie Jana Błachowicza z Magomedem Ankalaevem widzę jako 50/50 z minimalnym wskazaniem na Polaka?

Otóż, z uwagi na doświadczenie naszego zawodnika, ogień, jaki pokazał w potyczce z Aleksandarem Rakiciem oraz przede wszystkim sprawny, odpowiedzialny kickboxing. Oczywiście Dagestańczyk to także sprawny stójkowicz – wyborny kontruderzacz! – ale specyficzny styl Polaka, jego zasięg ramion, moc w pięściach oraz atomowe lowkingi mogą mu nie leżeć.
Oczywiście Ankalaev może poszukać tutaj obaleń. Jeśli będzie w stanie je finalizować, zapewne wyjdzie z tej walki obronną ręką. Jednak Dagestańczyk – wywodzący się z klasyka – elitarnym zapaśnikiem nie jest. Defensywa Błachowicza przed obaleniami może wystarczyć, aby pozwolić mu na utrzymanie walki na nogach.

Jak zatem starcie to wygląda pod kątem bukmacherskim? Oczywiście interesująco! Obok 3.32 na zwycięstwo naszego zawodnika naprawdę trudno przejść obojętnie – nawet jeśli ktoś faworyzuje tutaj Dagestańczyka.

Jako że spodziewam się niespiesznego tempa i taktycznego kickboxingu, to zadumałbym się też nad kursem 1.60 na liczbę rund większą niż 2,5.

Zwycięstwo Jana Błachowicza – 3.32
Zwycięstwo Magomeda Ankalaeva – 1.33
Liczba rund: więcej niż 2,5 – 1.60

Paddy Pimblett vs. Jared Gordon 1.34 – 3.26

W roli minimalnego faworyta widzę tutaj Paddy’ego Pimbletta, co jednak każe spojrzeć z pewnym zainteresowaniem na kurs 3.26 na wiktorię Jareda Gordona.Amerykanin to bowiem naprawdę solidny rzemieślnik, który nie powinien być bezbronny w żadnej płaszczyźnie. Scenariusz, w którym wygrywa, będąc skuteczniejszym w stójce lub dobrze kontrolując w parterze, nie jest nierealny. Chaotyczny i pogardliwy względem ryzyka styl Brytyjczyka może tutaj nie zadziałać.

Fani talentu zawodnika z Liverpoolu mogą natomiast pochylić się nad kursem 2.75 na jego wiktorię przez poddanie. Właśnie bowiem w walce na chwyty Pimblett może mieć największą przewagę.

Zwycięstwo Paddy’ego Pimbletta – 1.34
Zwycięstwo Jareda Gordona – 3.26
Paddy Pimblett wygra przez poddanie – 2.75

Inne ciekawe kursy

Zwycięstwo Jairzinho Rozenstruika – 1.53
Curtis vs. Buckley, liczba rund: mniej 2,5 – 1.70

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button