Bukmacher MMAUFCZakłady bukmacherskie MMAZakłady UFC

Czy Henry Cejudo odzyska tron? Przegląd bukmacherski #101 – UFC 288: Sterling vs. Cejudo

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich gali UFC 288: Sterling vs. Cejudo, która odbędzie się w Newark.

Dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy 3X ZAKŁAD BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ. Szczegóły – tutaj.

W 101. odsłonie Przeglądu Bukmacherskiego przyjrzymy się najciekawszym kursom bukmacherskim Fortuny na dzisiejszą galę UFC 288: Sterling vs. Cejudo.

Aljamain Sterling vs. Henry Cejudo 1.90 – 1.90


Szczegółowo walce tej przyjrzałem się w Typowaniu, gdzie zapraszam wszystkich zainteresowanych tematem. Jak starcie to zapowiada się pod kątem bukmacherskim?

Otóż, jako że faworyzuję tutaj – i to wcale nie minimalnie – Henry’ego Cejudo, to kurs 1.90 na jego wiktorię uważam za godny zadumy. Owszem, wraca on po trzech latach przerwy, co na pewno jest czynnikiem ryzyka, ale na papierze posiada wszystko, aby pokonać Aljamaina Sterlinga – na czele z zapasami, które powinny wyłączyć zdecydowanie najgroźniejszy aspekt w oktagonowej grze mistrza, czyli parter.

Jeśli chodzi o pozostałe zdarzenia, to jako że szybkiego rozstrzygnięcia się tutaj nie spodziewam – Sterling w ostre wymiany się nie wdaje, a z obalaniem będzie miał problemy – to rzuciłbym okiem na kurs 1.44 na liczbę rund większą niż 3,5. Myślę, że zobaczymy tutaj rundy mistrzowskie.

Zwycięstwo Aljamaina Sterlinga – 1.90
Zwycięstwo Henry’ego Cejudo – 1.90
Liczba rund: więcej 3,5 – 1.44

Belal Muhammad vs. Gilbert Burns 2.11 – 1.73


Rozdźwięk w temacie tej walki jest ogromny. Część ekspertów większych i mniejszych w roli zdecydowanego faworyta widzi Gilberta Burnsa, podczas gdy pozostali faworyzują Belal Muhammada. Sam zaliczam się do tej drugiej grupy, co szczegółowo wyjaśniłem tutaj.

W telegraficznym zaś skrócie – uważam po prostu, że Muhammad nie da się skończyć eksplozywnemu Burnsowi w pierwszych rundach, z czasem dzięki swojemu metodycznemu stylowi walki oraz solidnej kondycji przejmując stery walki w swoje ręce. W tym kontekście kurs 2.11 na jego zwycięstwo nie wygląda źle, choć oczywiście o żadnej rewelacji mowy być nie może. Ot, bliska na papierze walka, w której jeden zawodnik musi przetrwać pierwsze rundy, aby wygrać.

Jeśli musiałbym stawiać na Durinho, pochyliłbym się nad kursem 2.85 na jego wiktorię przez (T)KO, dyskwalifikację lub poddanie. Nie sądzę, aby wygrał ten pojedynek na kartach sędziowskich. Nigdy z żelaznej kondycji nie słynął.

Zwycięstwo Belala Muhammada – 2.11
Zwycięstwo Gilberta Burnsa – 1.73
Gilbert Burns wygra przez (T)KO, dyskwalifikację lub poddanie – 2.85

Inne ciekawe kursy

Kron Gracie wygra przez poddanie – 3.15
Walka Dober vs. Frevola zakończy się przez (T)KO lub dyskwalifikację – 1.65
Movsar Evloev wygra na punkty lub techniczną decyzją – 2.15

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 5

   1. Zdania ekspertów są podzielone.

    Przychylam się zdecydowanie do wariantu Bartłomieja.
    Henry jeśli za bardzo nie przyrdzewiał to półka Volka do której nigdy nie dosięgnie Sterling.

    1. no Volk wali obu, skoro z Makchevem poszło mu tak dobrze to nie sądzę że Sterling czy Cejudo byli by wstanie utrzymać go przy ziemi za krocze a w stójce z Volkanovskim teoretycznie nikt nie może czuć się bezpiecznie a tymbardziej Henry czy Sterling.

Dodaj komentarz

Back to top button