Bukmacher MMAUFCZakłady bukmacherskie MMAZakłady UFC

Czy Edwards znów sprawi sensację? Przegląd bukmacherski #95 – UFC 286: Edwards vs. Usman 3

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich gali UFC 286: Edwards vs. Usman 3, która odbędzie się w Londynie.

Dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy 3X ZAKŁAD BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ. Szczegóły – tutaj.
W 95. odsłonie Przeglądu Bukmacherskiego weźmiemy pod lupę najciekawsze kursy bukmacherskie Fortuny na dzisiejszą galę UFC 286: Edwards vs. Usman 3.

Leon Edwards vs. Kamaru Usman 2.92 – 1.42

Dokładnie trylogii tej przyjrzałem się w Typowaniu. Faworyzuję tutaj – i to wcale nie minimalnie – Kamaru Usmana.

Czy można natomiast zadumać się nad kursem 2.92 na zwycięstwo Leona Edwardsa? Mając na uwadze, że ostatnio znokautował Nigeryjczyka, jest młodszy, walczy u siebie i niewątpliwie nabrał mnóstwo pewności siebie – pewnie można. Jeśli przyjąć, że Usman nie jest już taki sam – bo leciwy, bo wykolejony, bo od dawna prześladowany przez kontuzje – to jak najbardziej można pochylić się nad wiktorią Jamajczyka.
Rzecz jednak w tym, że takie podejście zmusza właśnie do przyjęcia założenia, iż z Nigeryjskiego Koszmaru niewiele już zostało, a także wykastrowania z pamięci trzech środkowych rund rewanżu, w których Usman rozdawał karty. Osobiście mam z tym problem – tj. nie potrafię zignorować dominacji klinczersko-zapaśniczej Kamaru oraz nie przemawia do mnie, że dzisiaj będzie już tylko cieniem samego siebie. Dlatego – odpuszczam.

A 1.42 na zwycięstwo byłego mistrza? Gdyby to było nieco ponad 1.50, zadumałbym się jak najbardziej. Ale przy 1.42 zmuszony jestem przejść obok.

Gdybym musiał tutaj wskazać najciekawszy kurs, to mój głos powędrowałby na 2.00 na scenariusz, w którym Kamaru Usman wygrywa na punkty lub decyzją techniczną.

Zwycięstwo Leona Edwardsa – 2.92
Zwycięstwo Kamaru Usmana – 1.42
Kamaru Usman wygra na punkty lub decyzją techniczną – 2.00

Justin Gaethje vs. Rafael Fiziev 2.96 – 1.40

Podobnie jak w walce wieczoru, tak i w co-main evencie szanse obu rozkładam podobnie – tj. w podobnym stopniu faworyzuję bukmacherskiego faworyta, którym jest tutaj Rafael Fiziev.

Justin Gaethje to oczywiście rzeźnik i taktyk zarazem, zawodnik niebywale doświadczony, charakterny, kowadłoręki i ciężkonogi. Jeśli Azer pójdzie z nim na wojnę, może skończyć na deskach.

Rzecz jednak w tym, że Ataman jest sprawniejszy technicznie w stójce, młodszy i przede wszystkim – szybszy. Właśnie w jego niebywałej dynamice dostrzegam jego największą przewagę.Kursy 1.402.96 uważam za nieźle oddające szanse na zwycięstwa obu zawodników, a zatem nieszczególnie atrakcyjne.

Jeśli wziąć pod uwagę sympatię i sentyment do amerykańskiego rębajły, można pewnie zadumać się nad postawieniem na niego, ale jeśli podejść do tematu na chłodno, nie do końca się to broni. Uważam, że 2.35 na wiktorię Fizieva przez (T)KO lub dyskwalifikację jest ciekawsze.

Zwycięstwo Justina Gaethje – 2.96
Zwycięstwo Rafaela Fizieva – 1.40
Rafael Fiziev wygra przez (T)KO lub dyskwalifikację – 2.35

Inne ciekawe kursy

Gunnar Nelson wygra przez poddanie – 2.10

Dusko Todorović wygra przez (T)KO lub dyskwalifikację – 5.50

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button