Bukmacher MMAKSWPolskie MMAUFCZakłady bukmacherskie MMAZakłady KSWZakłady UFC

Czy Diaz pokona faworyzowanego Fergusona? Przegląd bukmacherski #74 – KSW 74 i UFC 279

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich gal KSW 74 i UFC 279, które odbędą się dziś wieczorem.

Przypominamy, że dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy też Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN. Szczegóły – tutaj.
W 74. części Przeglądu Bukmacherskiego przyjrzymy się najciekawszym kursom bukmacherskim Fortuny na dzisiejsze gale KSW 74 i UFC 279.

Damian Janikowski vs. Tom Breese 2.20 – 1.67

Szczegółowo pojedynkowi temu przyjrzałem się w Typowaniu. Minimalnie faworyzuję Toma Breese, ufając w jego gabaryty, talent, długie proste i kreatywny parter. Co oznacza to z bukmacherskiego punktu widzenia?

Otóż, jako że widzę tę walkę prawie jako 50/50, to kurs 2.20 na wiktorię Damiana Janikowskiego uważam za odrobinę atrakcyjniejszy. Czy jednak na tyle, aby się nad nim pochylić? Raczej nie – chyba że w grę wchodzi patriotyzm. Wtedy, owszem, jak najbardziej można.
Dumałem też nad różnymi scenariuszami – wygrana Damiana przez KO lub decyzję, wygrana Breese na różne sposoby czy długość walki, ale przyznam szczerze, że z uwagi na pewien chaos i nieprzewidywalność, jakie do klatki zawsze wnosi Polak oraz wiele znaków zapytania wokół formy Brytyjczyka, jest to wróżenie z fusów. Janikowski może wygrać zarówno przez nokaut, jak i decyzją, a Breese na wszystkie sposoby, więc…

Zwycięstwo Damiana Janikowskiego – 2.20
Zwycięstwo Toma Breese – 1.67

Michał Kita vs. Darkos Stosić 1.28 – 3.68

Wyraźnie faworyzuję w tym rewanżu Darko Stosicia, ale nie na tyle wyraźnie, aby zainteresować się kursem 1.28 na jego wiktorię.

Źle nie wygląda 1.65 na wygraną Serba przez (T)KO lub dyskwalifikację, ale zadumałbym się raczej nad 1.40 na liczbę rund mniejszą niż 2,5. Owszem, wypowiedzi Michała Kity sugerują, że podejdzie do rewanżu w bardziej wyrachowany sposób – poszuka zapasów, uderzeń na korpus? – ale prognozuję, że lowkingi autorstwa Serba ponownie zmuszą Polaka do podkręcenia poziomu agresji – a to oznacza, że o trzecia rundę będzie tutaj ciężko.Więksi ryzykanci mogą zastanowić się nad kursem 2.50 na zakończenie walki w pierwszej rundzie. Szachów się mimo wszystko nie spodziewam, a to waga ciężka.

Zwycięstwo Michała Kity – 3.68
Zwycięstwo Darko Stosicia – 1.28
Darko Stosić wygra przez (T)KO lub dyskwalifikację – 1.65
Liczba rund: mniej niż 2,5 – 1.40
Walka zakończy się w R1 – 2.50

Nate Diaz vs. Tony Ferguson 2.08 – 1.75

Walkę tę wziąłem pod lupę w Typowaniu, które znaleźć można tutaj. Minimalnie skłaniam się w stronę Nate’a Diaza, co oznacza, że kurs 2.08 na jego zwycięstwo postrzegam jako odrobinę atrakcyjniejszy. Szaleństwa jednak nie ma, bo Tony Ferguson jak najbardziej może wygrać – zwłaszcza przez rozcięcia, o które u stocktończyka zawsze łatwo.

Nie sądzę natomiast, aby El Cucuy – w przypadku zwycięstwa – był w stanie skończyć Diaza w trzy rundy. Mając zaś na uwadze, że i Nate’a faworyzuję przez decyzję, to uwagę przykuwa kurs 1.45 na liczbę rund większą niż 3,5. Nie jest to oczywiście żadna promocja, ale… Zadumać się można!

Pochyliłbym się też nad 4.00 na wiktorię Diaza na punkty lub techniczna decyzją.

Zwycięstwo Nate’a Diaza – 2.08
Zwycięstwo Tony’ego Fergusona – 1.75
Liczba rund: więcej niż 3,5 – 1.45
Nate Diaz wygra na punkty lub techniczną decyzją – 4.00

Inne ciekawe kursy

Zwycięstwo Kacpra Koziorzębskiego – 2.28

Khamzat Chimaev wygra na punkty lub techniczną decyzją – 4.00

Khamzat Chimaev vs. Kevin Holland – liczba rund: więcej niż 2,5 – 1.65

Zwycięstwo Johnny’ego Walkera – 2.50

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button