Czy Conor McGregor jest na emeryturze? Trener zabiera głos!

Trener Conora McGregora John Kavanagh wypowiedział się na temat emerytury swojego podopiecznego.

Od czasu gdy kilka tygodni temu Conor McGregor ogłosił zakończenie sportowej kariery – po raz trzeci – głównodowodzący UFC Dana White, świadom taktyk negocjacyjnych, forsuje narrację, wedle której nienarzekający na brak pieniędzy Irlandczyk rzeczywiście rozstał się ze sportem.

Teraz natomiast w temacie emerytury Notoriousa wypowiedział się za pośrednictwem mediów społecznościowych jego wieloletni trener John Kavanagh.

– Czy Conor jest na emeryturze? – powiedział irlandzki trener (za MMAJunkie.com). – Tak, z tego, co wiem, jest na emeryturze. W końcu sam tak powiedział, prawda?
Kavanagh nie pozostawił też wątpliwości, gdy zasugerowano mu, iż mógłby przekonać McGregora do powrotu do oktagonu.

– Nie mogę przekonać Conora do absolutnie niczego – obwieścił. – Conor sam decyduje o tym, co robi. Kto wie? Kto wie, co wydarzy się w przyszłości. Ale na tę chwilę jest na emeryturze.

W styczniu tego roku Irlandczyk powrócił do akcji po kilkunastu miesiącach przerwy i porażce przez poddanie z Khabibem Nurmagomedovem. W ramach gali UFC 246 zdemolował Donalda Cerrone w ledwie 40 sekund, zapowiadając następnie bardzo aktywny 2020 rok.
Jak stwierdził kilka tygodni temu, ogłaszając zawieszenie rękawic na kołku, stracił pasję i cierpliwość do MMA. Chciał, aby zestawiono mu walkę z nowym tymczasowym mistrzem kategorii lekkiej Justinem Gaethje, ale Dana White i spółka oraz sam Highlight mieli inne plany. Amerykanin zmierzy się we wrześniu z Khabibem Nurmagomedovem.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

„200 tysięcy w górę” – Jan Błachowicz o możliwym wzięciu kolejnej niemistrzowskiej walki

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply