Bukmacher MMAUFCZakłady bukmacherskie MMAZakłady UFC

Czy Charles Oliveira zaskoczy? Przegląd bukmacherski #105 – UFC 289

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich Fortuny na galę UFC 289: Nunes vs. Aldana.

Dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy 3X ZAKŁAD BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ. Szczegóły – tutaj.
W 105. części Przeglądu Bukmacherskiego weźmiemy pod lupę najciekawsze kursy bukmacherskie Fortuny na dzisiejszą galę UFC 289: Nunes vs. Aldana.

Charles Oliveira vs. Beneil Dariush 2.28 – 1.63


Nie jest to łatwy do wytypowania pojedynek. Ogólnie zgadzam się z kursami bukmacherskimi, minimalnie faworyzując Beneila Dariusha. Oznacza to, że tak rozłożone kursy nie przedstawiają się jakoś szczególnie atrakcyjnie. Z bronią przy głowie postawiłbym na Amerykanina, ale…

Charles Oliveira prawdopodobnie od pierwszych sekund ruszy tutaj do huraganowych ataków, a jako że w przeszłości Amerykanin najdłuższym lontem nie imponował, to nie zdziwi mnie scenariusz, w którym starcie to kończy się w pierwszej rundzie. Jest on wyceniany na 2.75. Do tego dochodzi wygrana Brazylijczyka w R1, która jest warta 5.50.
Z drugiej zaś strony, za najbardziej prawdopodobny scenariusz uważam jednak zupełnie inny – taki, w którym Beneil Dariush zaprzęga do działania zapasy i kontrolę z góry, pokonując Do Bronxa na pełnym dystansie. Zakończenie walki na punkty lub techniczną decyzją jest wyceniane na 2.75. Natomiast wiktoria Dariusha na punkty lub techniczną decyzją – 4.00.

Innymi słowy, uważam, że zwolennicy talentu Charlesa Oliveiry, którzy wierzą, że rzeczywiście w walce z Islamem Makhachevem nie był sobą, mogą zadumać się albo nad graniem Brazylijczyka, albo skończeniem w R1. Mnie jednak odrobine bliżej do Beneila Dariusha, więc…

Zwycięstwo Charlesa Oliveiry – 2.28
Zwycięstwo Beneila Dariusha – 1.63
Walka skończy się w R1 – 2.75
Charles Oliveira wygra walkę w R1 – 5.50
Walka zakończy się na punkty lub techniczną decyzją – 2.75
Beneil Dariush wygra na punkty lub techniczną decyzją – 4.00

Nassourdine Imavov vs. Chris Curtis 1.66 – 2.11


Dynamika tej walki nie jest szczególnie skomplikowana – przynajmniej na papierze. Nassourdine Imavov będzie starał się trzymać dystans, kąsając Chrisa Curtisa kopnięciami i długimi prostymi, podczas gdy Amerykanin próbował będzie wpadać w półdystans, aby tam udowodnić swoją pięściarską dominację.

Nie skreślam tutaj absolutnie francuskiego Dagestańczyka, ale uważam, że presja ze strony Amerykanina – szczególnie od drugiej rundy – okaże się tutaj kluczowa. Niesłynący z żelaznej kondycji Imavov zacznie się gubić, przegra co najmniej dwie rundy. W tym kontekście pochylić można się na kursie 2.11 na jego zwycięstwo.

Zwycięstwo Nassourdine’a Imavova – 1.66
Zwycięstwo Chrisa Curtisa – 2.11

Inne ciekawe kursy

Ige vs. Landwehr – walka zakończy się przez (T)KO lub dyskwalifikację – 2.25
Barriault vs. Anders – walka zakończy się przez (T)KO lub dyskwalifikację – 2.25

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button