OktagonOKTAGON MMA

(VIDEO) Czwarty z rzędu nokaut w pierwszej rundzie! Robert Bryczek zdemolował w Pradze Lee Chadwicka!

Robert Bryczek nadal idzie jak burza – w Pradze podczas gali OKTAGON 43 Polak dopisał do swojego bilansu czwarte kolejny zwycięstwo.

Robert Bryczek (16-5) kontynuuje świetną passę. Polak odniósł czwarte zwycięstwo z rzędu przez nokaut w pierwszej rundzie, w ramach gali OKTAGON 43 w Pradze demolując doświadczonego Lee Chadwicka (28-18-1).

Robert rozpoczął agresywniej, wywierając presję. Postraszył rywala szybkimi prostymi. Chadwick spróbował skrócić dystans, ale został dwukrotnie świetnie wymanewrowany przez Polaka. 1-2 w wykonaniu Roberta, ale nie trafił czysto. Chadwick spróbował zamknąć go na ogrodzeniu, ale Polak świetnie odszedł do boku.

Soczysta kombinacja 1-2 autorstwa Bryczka wylądowała na głowie Chadwicka. Chwilę potem Polak poprawił kolejnymi bombami, naruszając nawet jakby rywala ciosami na korpus. Brytyjczyk przetrwał trudne chwile i doszedł do siebie. Odpowiedział dobrym krosem na głowę. Robert czaił się na kontry lewym sierpem, ale to Chadwick trafił ładnym sierpem w kontrze.

Przewaga szybkościowo-techniczna Polaka nie podlegała jednak dyskusji. Robert potraktował rywala śliczną kombinacją 1-2. Chwilę potem poprawił ponownie srogim krosem wyraźnie wstrząsając Chadwickiem. Czując krew, Robert ruszył do ostrego ataku, zamykając naruszonego Brytyjczyka na ogrodzeniu. Tam wypłacił mu srogi sierp, ścinając go z nóg. Zanim sędzia wkroczył do akcji, przerywając zawody, Bryczek potraktował nieboraka jeszcze bombą z góry!

Po zwycięstwie Robert Bryczek powiedział, że będzie uważnie oglądał walkę wieczoru pomiędzy Patrikiem Kinclem i Karlosem Vemolą. Polak nie ukrywa, że celuje w pojedynek o tytuł mistrzowski kategorii średniej.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button