Bellator

Cztery mistrzowskie walki na jubileuszowej gali Bellator 300

Organizatorzy ujawnili pierwsze pojedynki, które odbędą się podczas październikowej gali Bellator 300.
Jubileuszowa gala Bellator 300 odbędzie się 7 października w San Diego, o czym oficjalnie poinformowali organizatorzy. Wydarzenie uświetnią aż cztery mistrzowskie walki.

Galę zwieńczy starcie o tytuł mistrzowski kategorii ciężkiej pomiędzy stającym do czwartej jego obrony Ryanem Baderem (31-7) i rozpędzonym serią pięciu zwycięstw – w tym czterech przed czasem – Lintonem Vassellem (24-8).
W co-main evencie wydarzenia mająca na koncie cztery obrony złota 145 funtów Cris Cyborg stanie w szranki z Cat Zingano (14-4).

Ponadto niepokonany mistrz wagi lekkiej Usman Nurmagomedov (17-0) skrzyżuje w drugiej obronie pasa rękawice z Brentem Primusem (12-3), a rozdająca karty w 125 funtach Liz Carmouche (19-7) z Ilimą-Lei Macfarlane (13-2).

W przestrzeni medialnej nie brakuje spekulacji, że jubileuszowa gala Bellator 300 może być ostatnią organizowaną przez amerykańskiego giganta. Nie jest bowiem żadną tajemnicą, że Bellator jest od dłuższego czasu wystawiony na sprzedaż. Wieść gminna niesie, że największe szanse na zakup organizacji ma PFL.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button