„Czasami gdzieś tam się złapiemy” – Damian Janikowski rozbrajająco szczerze o sparingach z Janem Błachowiczem

Damian Janikowski w krótkich acz konkretnych słowach opowiedział o sparingach z Janem Błachowiczem w WCA.

Damian Janikowski zorganizował w mediach społecznościowych krótką sesję pytań i odpowiedzi.




Jeden z fanów zapytał olimpijczyka o to, czy w warszawskim WCA Fight Team miewa okazję na sparingi z mistrzem kategorii półciężkiej UFC Janem Błachowiczem.




– Czy sparuję z Jankiem? – powiedział Damian. – Czasami gdzieś tam się złapiemy. Lecz wiecie, czym się kończy sparowanie z Jankiem. Zaspaniem. Z leżącym Damianem.

Damian Janikowski znajduje się na fali dwóch zwycięstw. W październiku ubiegłego roku niejednogłośnie wypunktował Andreasa Gustafssona, natomiast w marcu tego roku pewnie ubił Jasona Radcliffe’a.

Kiedy natomiast 32-latek chciałby powrócić do akcji?




– Chciałbym jak najszybciej – powiedział. – Może nawet na najbliższej gali. Jest to prawdopodobne, że będę się bił na najbliższej gali. Czekam na potwierdzenie, czy to będzie ta gala i czekam na przeciwnika.

Co zaś tyczy się Jana Błachowicza, to najprawdopodobniej powróci on do oktagonu 30 października, w ramach gali UFC 267 stając do drugiej obrony złota naprzeciwko Glovera Teixeiry.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Historia zatacza koło – analiza klęski Conora McGregora

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply