KSWPolskie MMAUFC

Contender Series czy walka z Adrianem Bartosińskim? Waży się przyszłość Cezarego Oleksiejczuka!

Michał Oleksiejczuk zdradził, kiedy najprawdopodobniej jego brat Cezary otrzyma informację o potencjalnym udziale w Contender Series.
Cezary Oleksiejczuk od dawna nie ukrywa, że marzy mu się pójście sportowymi śladami brata Michała, który od kilku lat wojuje pod sztandarem UFC.

Rozpędzony serią ośmiu zwycięstw mistrz wagi półśredniej FEN liczy na to, że uda mu się dostać na pokład amerykańskiego giganta za pośrednictwem Contender Series – serii gal organizowanych przez Danę White’a, które stanowią przedsionek UFC.
Obecnie Cezary czeka na informację, czy uda mu się załapać na tegoroczny sezon. Kiedy się dowie? Zdradził to Michał Oleksiejczuk podczas wywiadu przeprowadzonego przez Igora Marczaka podczas gali Babilon MMA 36 w Ostrołęce.

– Z tego, co wiem, to jest zainteresowanie Czarkiem – powiedział Husarz. – Do poniedziałku prawdopodobnie będziemy mieli odpowiedź już co do Czarka. Mocno trzymam kciuki. Też się tym trochę stresuję, bo bardzo chcę, żeby w końcu już nadszedł ten dzień.

Cezary Oleksiejczuk najwyraźniej jednak nie zamyka się tylko na UFC, biorąc pod uwagę alternatywne rozwiązania. Na Twitterze od kilku dni nieustannie wymienia się utrzymanymi w żartobliwym tonie medialnymi razami z mistrzem wagi półśredniej KSW Adrianem Bartosińskim.

– Ogólnie ten Twitter to taki portal, który bardzo mi podpasował – powiedział o bojach brata Michał. – Też to oglądam i to jest zrobione ze smakiem. Jest to zabawne. I bardzo dobrze – niech to tak będzie. Adrian tak samo ma dobre poczucie humoru. Jak siedzę i to oglądam, to mnie to bawi.– A z drugiej strony, jest to też pożyteczne dla nas, bo napędza zainteresowanie. Widziałem, że zasięgi na tym Twitterze są bardzo duże pod tymi postami o Czarku i Bartosińskim.

Która z tych opcji – Contender Series czy starcie z Bartosińskim – jest w tej chwili bardziej prawdopodobna?

– Zobaczymy, jak to będzie – powiedział Michał. – Jak mówiłem, do poniedziałku raczej powinno być wszystko jasne i tyle. Jeśli Contender nie wypali, to byłbym bardzo za tą walką.
– Adrian jest jednym z najlepszych zawodników w tej kategorii. Jest bardzo mocny. Plus zestawiony z Czarkiem, który też jest topowym zawodnikiem w tej dywizji. To da nam naprawdę mega walkę.

Co zaś tyczy się dalszych sportowych planów Michała Oleksiejczuka, to do oktagonu UFC chce on powrócić jesienią. Ostatnio był tam widziany w kwietniu, ulegając przez poddanie w drugiej rundzie Caio Borralho.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button