Conor wciąga Nate’a w medialne boje z Floydem – Nate odpowiada


Nate’owi Diazowi nieszczególnie przypadło do gustu, jakim Conor McGregor posłużył się w medialnej potyczce z Floydem Mayweatherem Jr.

Nate Diaz postanowił włączyć się w medialną potańcówkę, jaką od kilku już tygodni urządzają sobie Conor McGregor z Floydem Mayweatherem Juniorem.

Wszystko zaczęło się, gdy ten ostatni raz jeszcze podjął próbę medialnego wykpienia – sprowokowania? – Irlandczyka, publikując taki oto przerobiony obraz:

Certyfikowany zabójca vs. certyfikowana dziwka
Jako że Notoriousa do medialnych tanów z Floydem dwa razy zapraszać nie trzeba, toteż Irlandczyk szybko odpowiedział prawdziwym zdjęciem – z rewanżowego starcia z Diazem właśnie.

Prawdziwy łokieć w prawdziwej walce.

Wywołany niejako do tablicy młodszy ze stocktońskich braci nie pozostał dublińczykowi dłuży, przypominając, kto był górą w pierwszym pojedynku.

View this post on Instagram

Real kill in real war …. 👑

A post shared by Nate Diaz (@natediaz209) on

Prawdziwe zabójstwo na prawdziwej wojnie.

Czy na medialnym stroszeniu piór się skończy – nie wiadomo.

Wiadomo natomiast, że Nate Diaz zapowiedział kilka dni temu, że chciałby zmierzyć się z Tyronem Woodleyem podczas lipcowej gali UFC 226.

*****

Cristiano Ronaldo i Khabib Nurmagomedov wymienili się upominkami po hattricku CR7 z Realem Sociedad – video


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *