UFCWiadomości MMA

Conor upomina się o testy dla Aldo

Conor McGregor chce, aby Jose Aldo był ostro testowany na obecność dopingu przed galą UFC 194.

Pojedynek Jose Aldo vs. Conor McGregor zaplanowany jest na galę UFC 194, która odbędzie się 12 grudnia. The Notorious ma nadzieję, że przed walką Aldo zostanie uczciwie przetestowany pod względem niedozwolonych specyfików.

Dobrze pamiętamy kontrowersyjną sytuację, jaka wydarzyła się przed galą UFC 189, na której wstępnie zaplanowana była niedoszła walka Irlandczyka z Brazylijczykiem. Jose Aldo został poddany niezapowiedzianym testom antydopingowym, na które się zgodził, jednak potem oddana próbka moczu musiała zostać zniszczona, bo doszukano się nieprawidłowości w papierach wyznaczonej do pobrania próbki osoby. Następnego dnia ponownie poddał się testom, tym razem bez kontrowersji, a ich wynikł był negatywny. Po tych wszystkich zawirowaniach Conor McGregor ma nadzieję, że tym razem Jose Aldo zostanie rzetelnie przebadany.

Mnie sprawdzali. Jestem stale testowany, a on w tej Brazylii w ogóle. Korupcja na każdym kroku. Jakiś policjant aresztuje na siłowni gościa, który pobiera próbkę do testu. To najbardziej podejrzane gówno, jakie w życiu słyszałem. Ja poddaję się testom, on nie. Sprawdźcie tą jego dupę!

– wypowiedział się McGregor dla Combate.

Aldo spędził ostatnio w USA kilka dni z powodu konferencji Go Big. Irlandczyk miał nadzieję, że w tym czasie Brazylijczyk zostanie poddany testom.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button