Conor McGregor zdystansowany – rekordowa oglądalność wywiadu z Khabibem po UFC 254

W ledwie kilkanaście godzin po gali UFC 254 wywiad z Khabibem Nurmagomedovem wykręcił rekordową oglądalność na You Tube.

W drodze do gali UFC 254 sternik organizacji Dana White zachwycał się rekordową popularnością materiałów związanych z wydarzeniem. Rekordów nie zabrakło też po gali, w ramach której Khabib Nurmagomedov obronił pas mistrzowski wagi lekkiej, poddając w drugiej rundzie Justina Gaethje, by następnie ogłosić przejście na sportową emeryturę.

Otóż, poniższy wywiad po walce, którego udzielił w oktagonie Dagestańczyk – ogłosił w nim zawieszenie rękawic na kołku – został obejrzany na You Tube aż 19,3 mln razy.

Jest to najlepszy wynik oglądalności wywiadów po walce w historii UFC. Wcześniej palmę pierwszeństwa dzierżył w tej klasyfikacji Conor McGregor. Wywiad po jego ekspresowym triumfie z Jose Aldo (poniżej), zanotował do tej pory 17,7 mln wyświetleń.

Co ciekawe, na pokonanie tego wyniku Khabib potrzebował ledwie kilkunastu godzin.
Także kolejne miejsce należy w tej klasyfikacji do Irlandczyka. Wywiad, jakiego udzielił w oktagonie po styczniowej wiktorii z Donaldem Cerrone (poniżej), ma 16,9 mln wyświetleń.

Na kolejnych miejscach znajdują się wywiady po walce Khabiba Nurmagomedova z Dustinem Poirierem (12,2 mln) oraz Conora McGregora z Eddiem Alvarezem (9,9 mln).

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply