UFC

Conor McGregor zaprzągł do działania matematykę i stanął w obronie Michaela Chandlera!

Conor McGregor odniósł się do spekulacji medialnych, wedle których Michael Chandler za 2-3 inne walki zarobiłby tyle samo co za starcie z nim.

Od wielu miesięcy Michael Chandler jest w przestrzeni medialnej obiektem drwin większych i mniejszych – a to z uwagi na kurczowe trzymanie się niepewnego pojedynku z Conorem McGregorem. 38-letni już Amerykanin poświęcił ponad półtora roku w oczekiwaniu na zielone irlandzkie błogosławieństwo – i nadal się go nie doczekał.

Do walki miało dojść 29 czerwca w Las Vegas w ramach gali UFC 303, ale Notorious wycofał się z zawodów z powodu – jak twierdzi – kontuzji małego palca u stopy.

– Moje kondolencje dla Michaela „Hachiko” Chandlera – skomentował temat mistrz wagi lekkiej Islam Makhachev, nawiązując do historii psa, który czekał nieprzerwanie prawie dziesięć lat na przybycie swojego pana na jednej z tokijskich stacji.

W Internecie roi się od sugestii, że zamiast czekać prawie dwa lata na Conora McGregora, Michael Chandler powinien był stoczyć kilka walk i zarobiłby tyle samo. Do tych właśnie spekulacji w piątek odniósł się Irlandczyk, który zapewnił, że sprawy mają się zupełnie inaczej…

– Chandler dostanie dziesięć razy więcej, niż mówi jego kontrakt w temacie innych walk – obwieścił Irlandczyk. – Oznacza to, że musiałby stoczyć dziesięć walk, żeby zarobić tyle, co za tą jedną. Jestem wybrańcem.

– Do tych, którzy mówią, że mógł stoczyć dwie albo trzy walki do teraz itd. – musiałby stoczyć ich dziesięć, żeby wyrównać tą gażę.

Czy niewidziany w akcji od listopada 2022 roku Michael Chandler będzie nadal czekał na Conora McGregora? Tego nie wiadomo. Taki scenariusz prognozuje sternik UFC Dana White, choć sam Iron kilka dni temu wyraził zainteresowanie konfrontacją z Maxem Hollowayem o pas BMF.

Wszystkie walki UFC można obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button