BellatorUFC

Conor McGregor uderzył pracownika obsługi Bellatora, organizacja wydała oświadczenie – video

Conor McGregor urządził dziś nieprawdopodobną promocję organizacji Bellator, wijąc się jak w ukropie podczas ichniejszej gali w Dublinie, aby wieść o niej obiegła cały świat.

Na przepychankach z sędzią Markiem Goddardem dzisiejszej dublińskie szaleństwa Conora McGregoraszczegóły tutaj – nie zakończyły się.

Po tym, jak został wyprowadzony z klatki, Irlandczyk zaczął bowiem szaleć przed nią, następnie ponownie wskakując na ogrodzenie, gdzie chciał kontynuować celebrowanie zwycięstwa swojego klubowego kolego Charliego Warda. Spostrzegł to jednak jeden z oficjeli obsługujących galę, który podszedł do McGregora, próbując nakłonić go popchnięciem do zejścia – ten jednak w odpowiedzi zdzielił go lewym slapem, następnie schodząc z ogrodzenia i świętując zwycięstwo z Wardem.

Całe nagranie poniżej.

https://www.instagram.com/p/BbU9TTUhuNO/

Przy tej okazji warto przypomnieć, że swego czasu Jason High został wyrzucony z UFC za odepchnięcie sędziego po porażce z Rafaelem dos Anjosem, a Roy Nelson zawieszony na pół roku za podobny występek po pokonaniu Antonio Silvy.

Jason High popchnął sędziego – i jest zwolniony.

– mówił wówczas Dana White.

Zwalniam go. Patrzę na to tak samo jak na Paula Daleya, który uderzył rywala po syrenie. Nigdy, przenigdy nie dotykasz, kurwa, sędziego. Nigdy. U nas jesteś skończony. Przepraszał na Twitterze, ale u nas jest skończony.

Póki co UFC nie zabrało głosu w sprawie, ale całe zajście skomentował krótko szef Association of Boxing Commissions Mike Mazzulli

Szef ABC Mike Mazzulli, który pełnił funkcje regulacyjne podczas gali Bellator 187, właśnie wysłał mi wiadomość: „Pan McGregoro nie jest większy niż MMA!!!”

Krótkie oświadczenie wydawała też organizacja Bellator.

Jesteśmy świadomi incydentów, jakie zaszły w klatce pomiędzy Conorem McGregorem i członkiem ekipy Bellatora. Viacom i Bellator podchodzą ze szczególną wagą do bezpieczeństwa i dobra swojej załogi i obecnie ananalizujemy sytuację.
Conor McGregor przebywał na gali Bellator 187 w Dublinie w charakterze fana. Nie należał do narożnika żadnego z zawodników.

Aktualizacja: najnowsze nagranie pokazuje, że Conor McGregor był wściekły na Marca Goddarda jeszcze w czasie walki.

*****

Conor McGregor w szamotaninie podczas gali Bellator 187, rzuca się na Marca Goddarda – video

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button