Conor McGregor vs. Floyd Mayweather Jr.UFC

Conor McGregor: „Udanej emerytury, Junior!”

Conor McGregor zabrał głos na temat potencjalnego rewanżowego starcia z Floydem Mayweatherem Juniorem, sugerując, że zostało właśnie pogrzebane.

Wygląda na to, że nie uszła uwadze Conora McGregora, która wypowiedź, jakiej portalowi MMAJunkie.com udzielił wczoraj Floyd Mayweather Jr. podczas NBA All Star w Los Angeles, zapytany o potencjalne starcie z Irlandczykiem na zasadach MMA.

Już pokonałem Conora, a teraz jesteśmy na meczu koszykówki, a nie gali MMA.

– stwierdził krótko emerytowany bokser.

I do tych właśnie słów Amerykanina najprawdopodobniej odniósł się w mediach społecznościowych – gdzie aktywności odmówić mu nie można, w przeciwieństwie do sfery sportowej – Irlandczyk, sugerując, jakoby sprawa potencjalnego rewanżu w formule MMA została zamknięta.

https://www.instagram.com/p/BfWLCi1HhO-/

Cieszę się z powodu ostatniego ogłoszenia Floyda, że rezygnuje z aktualnych negocjacji w sprawie walki. Z tego właśnie powodu nigdy nie dążyłem do rewanżu. Cieszę się jego szczęściem na emeryturze.
W mojej grze nie ma przebaczenia. Nie jest taka jak inne gry. W pełni rozumiem jego decyzje o pozostaniu na emeryturze. Będę kontynuował negocjacje i zobaczymy, gdzie to pójdzie.
Udanej emerytury, Junior. A teraz chodź tutaj i przytul starego za te dawne czasy. Jestem z ciebie dumny, synu.

Szczerze oddany,
Senior

*****

Max Holloway znów pognębił medialnie Conora McGregora

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button