Conor McGregor stanął przed sądem w Brooklynie – przesłuchanie trwało 90 sekund


Były mistrz kategorii lekkiej i największa gwiazda UFC, Conor McGregor, stanął dziś przed sądem w Brooklynie za swoje kwietniowe szaleństwa.

Dzisiejsze długo wyczekiwane przesłuchanie Conora McGregora w Brooklynie potrwało jedynie 90 sekund. Mający zarzuty trzech napaści oraz uszkodzenia mienia – w następstwie ataku na autobus w kwietniu tego roku – Irlandczyk ponownie stanie przed sądem 26 lipca. Wszystko dlatego, że zainteresowane strony nadal próbują wynegocjować ugodę.
Atakując autobus w Brooklynie, Notorious doprowadził do obrażeń głowy Michaela Chiesy i oka Raya Borga.

Menadżer Irlandczyka, Audie Attar, nie chciał rozmawiać z dziennikarzami o żadnych planach kolejnych walk swojego klienta, mając nadzieję, że sprawa zostanie zakończona 26 lipca.

W specjalnym oświadczeniu odczytanym przez prawników Conora McGregora, Irlandczyk zapewnił, że rozumie powagę sytuacji i liczy na szybkie rozstrzygnięcie.

Conor McGregor nie był widziany w oktagonie od listopada 2016 roku, gdy zdobył złoto kategorii lekkiej, pokonując podczas nowojorskiej gali UFC 205 Eddiego Alvareza. Dana White zdradził wczoraj, że ma zaplanowane spotkanie z Irlandczykiem na 18 czerwca.

Dzisiejsze przesłuchanie niewiele jednak wyjaśniło i wygląda na to, że na rozstrzygnięcia poczekamy do 27 lipca.

*****

Lowkin’ Talkin’ MMA #23 – KSW 44 | UFC 225


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *