UFC

Conor McGregor składa deklarację dot. swoich kolejnych walk, Ilia Topuria komentuje: „Jesteś mentalnie złamany”

Mistrz wagi piórkowej UFC Ilia Topuria nie ma wątpliwości – Conor McGregor nie jest już tym samym zawodnikiem, jakim był lata temu.

Nie oszczędził Conora McGregora Ilia Topuria w najnowszym wpisie w mediach społecznościowych. Wszystko to w odpowiedzi na deklarację Irlandczyka związaną z jego absencją na UFC 303.

Niespełna dwa tygodnie temu Notorious wycofał się z walki z Michaelem Chandlerem, która miała zwieńczyć galę UFC 303 w Las Vegas. Kilka dni temu Irlandczyk uciął spekulacje związane z przyczyną jego nieobecności – obwieścił mianowicie, że tak okrutnie pogruchotał najmniejszy palec u nogi, że rady nie było, walka w grę nie wchodziła, zwłaszcza że – jak podkreślił – urazowi temu towarzyszy większy nawet ból niźli przy złamaniu piszczeli!

Były podwójny mistrz UFC pokusił się nawet o pewną deklarację, w której przemycił też potencjalne wyjaśnienie swoich ostatnich porażek – a trochę ich było, bo na tarczy skończył trzy z czterech ostatnich pojedynków.

– Nigdy więcej nie wyjdę do walki kontuzjowany i nigdy nie przegrał już żadnej walki – obwieścił.

Wpis ten szydzącego od zawsze z zawodników wycofujących się z walk Notoriousa nie uszedł uwadze wspomnianego Ilii Topurii. Rozdający karty w wadze piórkowej El Matador nie okazał Irlandczykowi litości.

– Jesteś mentalnie złamany – stwierdził Ilia. – To twoja największa lekcja. Kwestionujesz siebie, swoje możliwości, swoje przygotowania – dlatego nie wychodzisz do walk. Jesteś szmatą.

Ilia Topuria nigdy nie ukrywał, że jego celem jest konfrontacja z Conorem McGregorem, najchętniej na stadionie Santiago Bernabeu w Madrycie.

Hiszpański Gruzin nie był widziany w akcji od lutego, gdy zakończył pięcioletnie prawie panowanie w 145 funtach Alexandra Volkanovskiego, efektownie nokautując go w rundzie drugiej. W pierwszej obronie tronu najprawdopodobniej zmierzy się z Maxem Hollowayem. Spekuluje się, że do walki tej dojdzie w ramach wrześniowej gali UFC 306 w The Sphere.

Wszystkie walki UFC można obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button