UFC

Conor McGregor potrącony przez samochód podczas jazdy rowerem! Dziękuje Bogu, zapasom i judo za przeżycie: „Świadomość tego, jak upadać, uratowała mi życie”

Conor McGregor został potrącony przez samochód, dzieląc się ze światem nagraniami z tego, co działo się zaraz po wypadku.
Conor McGregor został właśnie potrącony przez samochód podczas przejażdżki rowerowej. Irlandczyk opublikował w mediach społecznościowych nagranie z tego, co działo się zaraz po potrąceniu.

– Spadłem z roweru – mówi na nagraniu Conor, ciężko oddychając.

Wszystkiemu przyglądał się wyraźnie wystraszony i skonsternowany zarazem kierowca.
– Wszystko gra, wszystko gra – uspokoił go McGregor. – Nie martw się tym. Kurwa, mogłem być już trupem. Jak scena mordu. Jezus Maria…

– Bardzo przepraszam – wydukał kierowca.

– Uciekłem spod topora. Nie, nie, niczego mi nie potrzeba. Spokojnej drogi, niech cię Bóg prowadzi.

– Przepraszam…

– Wszystko gra, wszystko gra.

– Pomóc ci z rowerem?

– Tak. Nie nadaje się do niczego. Przyda mi się podwózka.

Conor pokazał podarte od upadku spodnie. Opublikował też jeszcze jedno nagranie, na którym sprawca podwozi go do domu.– Jak masz na imię, dobry człowieku? – pyta chłopinę.

– Nick…

– Nick. Nick właśnie grzmotnął mnie samochodem od tyłu, gdy jechałem rowerem. To nie była jego wina. Niech cię Bóg prowadzi. Tyle. Dzięki Bogu jestem wśród żywych. Tylko to się liczy.

Poniżej nagrania.

Na Instagramie obok nagrań i zdjęcia Notorious opisał też krótko całe zdarzenie, wskazując powód potrącenia.

– Oberwałem od samochodu z tyłu – napisał. – Oślepiające słońce, kierowca nie był w stanie mnie zauważyć. Na pełnej szybkości prosto we mnie. Dzięki Bogu to nie był jeszcze mój czas. Dziękuję też zapasom i judo. Świadomość tego, jak upadać, uratowała mi życie.
Conor McGregor nie gościł w oktagonie UFC lipca 2021 roku, gdy przegrał w trylogii z Dustinem Poirierem, zawody kończąc ze złamaną nogą. Powrót do akcji zapowiadał już w zeszłym roku, ale nic z tego nie wyszło.

Kilka dni temu Irlandczyk ogłosił, że otrzymał propozycję występu w The Ultimate Fighter w roli trenera. Jego przeciwnikiem w reality show będzie prawdopodobnie Tony Ferguson.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button