UFC

Conor McGregor odpowiedział na słowa Justina Gaethje – „Ten odmóżdżony głupek dostał przecież walkę o pas po jednym zwycięstwie!”

Nie uszły uwadze Conora McGregora wypowiedzi Justina Gaethje, który poddał w wątpliwość mistrzowskie aspiracje Irlandczyka, przekonując, że do takowych podstaw nie ma i nie będzie nawet wtedy, jeśli ten pokona Michaela Chandlera.

Zeźlił się nie na żarty Conor McGregor, gdy dotarły do niego wypowiedzi Justina Gaethje w temacie jego konfrontacji z Michaelem Chandlerem.

W wywiadzie udzielonym ESPN.com nieukrywający nadal mistrzowskich aspiracji Highlight został zapytany o potencjalny scenariusz, w którym Notorious po pokonaniu Irona w limicie wagi półśredniej dostaje walkę o pas w kategorii do 155 funtów.

– Ciężka sprawa – powiedział Gaethje. – Czy odszedłbym, gdyby Conor po zwycięstwie dostał titleshot? Prawdopodobnie tak. Tak mocno byłbym zraniony działaniami firmy, którą reprezentuję. Ale nie mam na to wpływu, więc po prostu mam nadzieję, że do tego nie dojdzie.

– Istnieje prawdopodobieństwo, że taki będzie scenariusz. Byłbym załamany.

W czwartkowy wieczór Irlandczyk odpowiedział na przytoczone wyżej słowa Amerykanina, swoim zwyczajem nie zostawiają na nim suchej nitki.

– Ten odmóżdżony głupek dostał przecież titleshot po jednym zwycięstwie i to przeciwko Chandlerowi – zauważył McGregor. – A teraz odejdzie i przejdzie na emeryturę, jeśli tak samo będzie ze mną. Klasyczny Gaethje o ptasim móżdżku. Dupek. Dwa razy podchodził do walki o pas. Żadnej wygranej.

Notorious nawiązał do zwycięstwa, jakie w listopadzie 2021 roku Justin Gaethje odniósł z Michaelem Chandlerem, którym po wcześniejszej porażce z emerytowanym już wówczas Khabibem Nurmagomedovem utorował sobie drogę do mistrzowskiego boju z Charlesem Oliveirą, także przegranego przez poddanie.

Rzecz jednak w tym, że gdy pokonał Irona, Highlight mógł pochwalić się bilansem 5-1 w ostatnich sześciu walkach. Titleshot dla niego nie wzbudzał wówczas żadnych wątpliwości.

Sytuacja Conora McGregora jest nieco inna. Otóż, ostatnie zwycięstwo w limicie kategorii lekkiej Irlandczyk odniósł w 2016 roku. Przegrał trzy z czterech ostatnich pojedynków, a jego bilans w trzech ostatnich startach w 155 funtach wynosi 0-3. Ba! Jego starcie z Michaelem Chandlerem najprawdopodobniej odbędzie się w limicie wagi półśredniej.

Z drugiej zaś strony, nie ulega wątpliwości, że Notorious to nadal największe nazwisko w 155 funtach i zawodnik, który generuje dla Dany White’a i spółki największe pieniądze, ściągając też największe zainteresowanie.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button