Conor McGregor niszczy telefon Ahmeda Abdirzaka – VIDEO


Pewnikiem było, że prędzej czy później nagranie z incydentu, za który przed kilkoma dniami Conor McGregor trafił na chwilę za kraty, przedostanie się do przestrzeni publicznej – i tak właśnie się stało.

Kilka dni po tym, jak przed jednym z klubów w Miami Conor McGregor zniszczył telefon niejakiego Ahmeda Abdirzaka, za co trafił później na kilka godzin do aresztu, na światło dzienne wyszło krótkie nagranie, na którym widać krótki fragment całego zajścia.

W tle słychać etiopskiego nieboraka, który trzymany na odległość prawdopodobnie przed ochroniarzy irlandzkiego gwiazdora, krzyczy: „Pozwól mi zabrać telefon, człowieku!”.
Do scysji doszło w poniedziałek około godziny 5 rano przed klubem nocnym LIV w Miami. McGregor miał zniszczyć i zabrać telefon Abdirzaka, który próbował go nagrać. W rezultacie trafił na kilka godzin do aresztu, następnie wychodząc na wolność po wpłaceniu $12,5 tys. kaucji.

Abdirzak udzielił po wszystkim licznych wywiadów, podkreślając, jak mocnym piętnem na jego psychice odbiło się spotkanie z Irlandczykiem, którego określił mianem „machiny do zabijania”.

*****

„Bałem się o swoje życie, ten gość to machina do zabijania” – ofiara Conora McGregora o dramatycznym spotkaniu z Irlandczykiem


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *