UFC

Conor McGregor czarnym pasem BJJ!

Specjalizujący się od lat w szermierce na pięści i kopnięcia Conor McGregor został promowany na czarny pas BJJ.
Były podwójny mistrz UFC – swego czasu dzierżył mistrzowskie pasy wag piórkowej i lekkiej – Conor McGregor otrzymał czarny pas BJJ.

Notorious opublikował nagranie, na którym jego wieloletni trener z SBG Ireland John Kavanagh mianuje go na czarny pas. Co ciekawe, Kavanagh był pierwszym czarnym pasem w Irlandii – otrzymał go w 2007 roku.

– Nie jest typowe, żeby rozdawać pasy podczas zajęć no-gi, ale nic w jego karierze czy życiu nie jest typowe – powiedział trener podczas wręczania pasa Conorowi. – Przez całe życie zgłębiał tajniki sportów walki i oczywiście przeszedł samego samego w zawodowej karierze.
– Dla mnie jednak najważniejsza jest jego codzienna pasja – bez względu na to, czy pracuje z nowymi gośćmi, czy trenuje z zawodowcami. Z nieskrywaną przyjemnością wręczam czarny mojemu wieloletniemu uczniowi, a także jednemu z moich najlepszych przyjaciół.

Otrzymawszy czerń, Conor również zabrał głos.

– Bardzo to doceniam i dziękuję bardzo – powiedział. – Dziękuję, Johnie, za wszystko na przestrzeni lat. Świetnie być w domu, świetnie jest mieć tu niektórych utalentowanych zawodników UFC. Jestem z SBG na dobre i na złe. Bardzo to doceniam. To dla mnie szalenie ważne, dziękuję bardzo.

Spośród dwudziestu dwóch zwycięstw w zawodowej karierze MMA, Irlandczyk jedno odniósł przez poddanie – w 2012 roku pokonał w Cage Warriors Dave’a Hilla przez duszenie zza pleców. Spośród sześciu porażek, jakich doznał, cztery były wynikiem poddania walki.

Nie wiadomo póki co, kiedy 35-latek powróci do oktagonu UFC. Jego starcie z Michaelem Chandlerem jest bowiem od dłuższego czasu odwlekane z uwagi na nieobecność Irlandczyka pod kuratelą Amerykańskiej Agencji Antydopingowej (USADA).

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button