UFC

Conor McGregor chętny na walkę z Seanem Stricklandem, zwrócił uwagę na specyficzne metody treningowe nowego mistrza!

Rozdający lata temu karty w wagach piórkowej i lekkiej UFC Conor McGregor zabrał głos nt. nowego mistrza kategorii średniej Seana Stricklanda.
Szerokim echem w świecie MMA odbiła się sobotnia gala UFC 293 w Sydney, gdzie w walce wieczoru końca dobiegło panowanie Israela Adesanyi w wadze średniej. Trudno się tak szerokiemu odzewowi dziwić, bo nowy mistrz Sean Strickland był przed walką gremialnie skreślany. Tymczasem w oktagonie Tarzan pewnie wypunktował Nigeryjczyka, rozsiadając się na tronie 185 funtów.

Zmiana na szczycie dywizji średniej nie uszła też uwadze byłemu podwójnemu mistrzowi Conorowi McGregorowi. Irlandczyk wykorzystał media społecznościowe do skomentowania triumfu Tarzana, zwracając uwagę na jego specyficzne metody treningowe.
– Podejście „same sparingi” doprowadziło właśnie do koronacji nowego mistrza świata wagi średniej – napisał. – Dobra robota, Sean. Niefortunnie, Izzy. Dwóch klasowych zawodników i kompletnie przeciwstawne osobowości – gdzie indziej byśmy coś takiego dostali? Niesamowite! Co za sport. Co za firma. UFC jest królem.

Nie mogło też jednak zabraknąć motywu ewentualnego podboju wagi średniej przez Notoriousa, który podszedł z zainteresowaniem do sugestii jednego z fanów, iż teraz, wraz z przejęciem tronu przez Stricklanda, nadarza się okazja, aby Irlandczyk go przejął.

– Bez kitu, chętnie bym to zrobił – napisał Conor.

Conor McGregor nie był widziany w akcji od ponad dwóch lat, gdy w przegranej trylogii z DUstinem Poirierem doznał złamania nogi. W powrotnej walce najprawdopodobniej skrzyżuje rękawice z Michaelem Chandlerem, ale kiedy do niej dojdzie? Bóg jeden raczy wiedzieć.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button