Colby Covington wyrzucony z American Top Team?

Wygląda na to, że niesłynący z trzymania języka za zębami i medialnej ogłady Colby Covington nie trenuje już w American Top Team.

Wszystko wskazuje na to, że wieloletnia przygoda byłego tymczasowego mistrza kategorii półśredniej UFC Colby’ego Covingtona z American Top Team na Florydzie dobiegła końca – a przynajmniej istnieją trzy mocne przesłanki na to właśnie wskazujące.

Po pierwsze, kilku zawodników ATT – w tym Krzysztof Jotko – powiedziało w ostatnich tygodniach, że Chaos od dawien dawna nie był widziany w klubie.

Po drugie, Colby Covington został usunięty z oficjalnej strony American Top Team. Nie znajdziemy go już w zestawieniu zawodników kategorii półśredniej trenujących w ATT ani w żadnym innym.
Po trzecie wreszcie, dziennikarz James Lynch kilka dni temu przeprowadził wywiad z właścicielem ATT Danem Lambertem. Nie padło w nim pytanie o Chaosa, a jak zdradził w sekcji komentarzy dziennikarz, Lambert nie chciał poruszać tego tematu.

Kilka miesięcy temu właściciel American Top Team wprowadził zakaz wewnętrzklubowych połajanek na forum publicznym, co stanowiło odpowiedź na konflikty, jakie Colby Covington rozpętał z Jorge Masvidalem i Dustinem Poirierem. Chaos szybko nowy regulamin złamał, choć natychmiast też za to przeprosił, obiecując poprawę.

Nie wiadomo póki co nic o okolicznościach rozstania Covingtona z ATT – przyjmując oczywiście, że rzeczywiście do takowego doszło.
Niewidziany w akcji od grudnia ubiegłego roku, gdy przegrał przez techniczny nokaut w piątej rundzie z mistrzem Kamaru Usmanem, Colby Covington od kilku tygodni garnął się do walki z Tyronem Woodleyem, ale nie doszedł do porozumienia z UFC. Nie wyklucza jednak powrotu do zestawienia z T-Woodem, jesli ten w sobotę pokona Gilberta Burnsa.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

Justin Gaethje 2.0 – największe zagrożenie dla Khabiba Nurmagomedova?

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply