UFC

„Co to jest, ku*wa, za poziom, zero techniki” – Ian Garry szydzi z Seana Stricklanda po UFC 297

Nie zmarnował Ian Garry okazji do potraktowania kilkoma kuksańcami Seana Stricklanda po porażce Amerykanina z Dricusem Du Plessisem na UFC 297.

Najwięksi nawet fani Dricusa Du Plessisa prawdopodobnie nie cieszyli się w sobotę ze zwycięstwa Afrykanera tak bardzo jak Ian Garry. Swoją radością Irlandczyk podzielił się zresztą z całym światem, publikując w mediach społecznościowych nagranie, na którym szydzi z poziomu sportowego Seana Stricklanda.

W walce wieczoru sobotniej gali UFC 297 w Toronto Afrykaner rozsiadł się na mistrzowskim tronie wagi średniej, po 5-rundowej, wyrównanej batalii strącając zeń Amerykanina. Stillknocks wygrał niejednogłośną decyzją sędziów.

W niedzielę skonfliktowany z Tarzanem Ian Garry opublikował nagranie, na którym nie zostawił suchej nitki na walce wieczoru UFC 297.

– Obejrzę teraz urywki z walki Seana Stricklanda z Dricusem Du Plessisem – powiedział Ian. – Mam nadzieję, że Sean zostanie ubity do nieprzytomności.

– Nie ma opcji, żebym kiedykolwiek postawił na porażkę Du Plessisa w tej walce, mając na uwadze, że zmiażdżył Roberta Whittakera. A Sean Strickland nie jest nawet w połowie takim zawodnikiem jak Robert Whittaker.

– Nieporadny boks. Zamachy. Popatrzcie na to. Co to jest, ku*wa, za poziom. Zero techniki. Cepy na lewo i prawo. Mój Boże. Mam wrażenie, że oglądał dwóch amatorów. Mój Boże.

– Jeśli kiedykolwiek będę tak walczył, proszę, każcie mi przejść na emeryturę.

Strickland i Garry są na wojennej ścieżce od dwóch miesięcy. Amerykanin szydził z łaknącej medialnego zgiełku żony Irlandczyka – odpowiedzialnej za jego kreację w mediach – oraz akcji, które wspólnie przeprowadzili, a ten groził mu w odpowiedzi pozwem.

Także w drodze do kanadyjskiej gali Sean Strickland kilka razy poruszał wątek Iana Garry’ego, nie szczędząc Irlandczykowi medialnych kuksańców.

Niepokonany w zawodowej karierze 26-latek powróci do akcji 17 lutego w Anaheim, gdzie w ramach gali UFC 298 zmierzy się z Geoffem Nealem. Plany młodziana wykraczają jednak poza ten pojedynek. W następnym chce zająć się Colbym Covingtonem, by potem przejść do wagi średniej właśnie na konfrontację z Seanem Stricklandem.

– Ta walka jest teraz jeszcze bardziej dostępna – podsumował Ian.

Ten sondaż jest zakończony (od 3 miesiące).

Co sądzisz o nagraniu Iana Garry'ego?

Żenada
83.75%
Zaśmiane!
16.25%

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button