„Co stało się z twoim sezonem?” – Nate Diaz zaczepia Conora McGregora

Nate Diaz niespodziewanie zdecydował się na potraktowanie Conora McGregora medialnym przytykiem.

Ni stąd, ni zowąd niewidziany w akcji od listopada ubiegłego roku Nate Diaz zdecydował się podskubać w mediach społecznościowych Conora McGregora.

Co stało się z twoim sezonem? Ja byłem już z powrotem. WTF.

O co chodzi? Na ogół w przypadku młodszego ze stocktońskich braci nie do końca wiadomo, ale tym razem kontekst wpisu wydaje się oczywisty.

Otóż, jeszcze przed zwycięskim powrotem – w styczniu po prawie półtorarocznej nieobecności ubił Donalda CerroneNotorious zapowiadał, że 2020 rok traktuje jako sezon, w którym zamierza być bardzo aktywny. Tymczasem o jego powrocie póki co niewiele wiadomo.
Gdy natomiast w sierpniu ubiegłego roku po długiej przerwie do oktagonu powrócił Nate Diaz – wypunktował Anthony’ego Pettisa – już niespełna dwa miesiące później stoczył kolejny bój, w pojedynku o tytuł Najostrzejszego Skurwiela będąc zmuszonym uznać wyższość Jorge Masvidala.

Wedle ostatnich nieoficjalnych doniesień medialnych, Conor McGregor może powrócić do akcji latem, nie czekając ostatecznie na walkę ze zwycięzcą kwietniowego boju na szczycie kategorii lekkiej pomiędzy Khabibem Nurmagomedovem i Tonym Fergusonem.Wśród potencjalnych rywali dla Irlandczyka wymienia się właśnie Nate’a Diaza oraz rozpędzonego serią trzech nokautów Justina Gaethje. Wedle doniesień Ariela Helwaniego, wstępne rozmowy w sprawie starcia tego ostatniego z McGregorem już się rozpoczęły.

Kto wie jednak, czy powyższy wpis Nate’a Diaza nie stanowi przesłanki wskazującej na to, że i młodszy ze stocktońskich braci liczy na trzecią, rozstrzygającą konfrontację z Irlandczykiem. Nie ulega wątpliwości, że cieszyłaby się ona gigantycznym zainteresowaniem.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz darmowy zakład 50 PLN

*****

Błachowicz czy Reyes? „Nie wiem, jak można gościowi odmówić” – Jones zabiera głos!

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply