UFC

„Zrób test DNA!” – co dokładnie Israel Adesanya powiedział do Dricusa Du Plessisa? Dana White i inni reaguą na tyradę Nigeryjczyka!

Niemałym echem w świecie MMA odbiła się werbalna konfrontacja Israela Adesanyi z Dricusem Du Plessisem podczas gali UFC 290.
Gdy gremialnie skreślany po raz kolejny Dricus Du Plessis znokautował w drugiej rundzie Roberta Whittakera podczas gali UFC 290 w Las Vegas, zdecydowanie niepałający do niego sympatią mistrz wagi średniej Israel Adesanya wpadł do oktagonu, ociekając emocjami.

– Spokojnie, spokojnie, to mój afrykański brat – wypalił, gdy stanął naprzeciwko Afrykanera. – Jedziemy, czar**chu! Dajesz, czar**chu! Dajesz, cza**uchu!
– Jestem Afrykaninem, ale twoim bratem nie jestem, synu – odparł Dricus. – A co powiesz wszystkim w Nowej Zelandii? Co im powiesz?

– Powiem wam jedno – ryknął Adfesanya. – Nie potrzebuję testu DNA. Nie potrzebuję 36andMe, aby wiedzieć, skąd pochodzę. Jeśli zrobię 26andMe, wyjdzie Nigeria. Ty zrób test DNA 26andMe i dowiesz się, skąd jesteś. Pokażę ci, skąd jesteś.

Nigeryjczyk nawiązał w ten sposób do aplikacji 23andMe, która jest poświęcona testom genetycznym. Najwyraźniej jednak The Last Stylebender ma 26 lub 36 par chromosomów – zamiast 23.

– Łatwa walka! – przejął mikrofon Izzy, gdy Joe Rogan spróbował dokończyć wywiad z Stillknocksem. – Łatwizna! Łatwa kasa. Zamanifestowałem to. Powiedziałem, że doprowadzę do tego i wiem, że do tego dojdzie. Spójrz na mnie! Hej, popatrz na mnie! Chodź tutaj. Poczuj mnie. Poczuj to.

Tyrady te Nigeryjczyka nie wszystkim przypadły do gustu.

Ze spokojem do wypowiedzi Israela Adesanyi podszedł natomiast szef UFC Dana White. Zapytany o nie podczas konferencji prasowej, nie robił najmniejszej afery.– Jest ciemnoskóry, więc… – powiedział w temacie epitetów Adsanyi pod adresem Du Plessisa. – Mam to gdzieś. Taki biznes. Israel może mówić, co sobie umyśli.

Afrykaner również zabrał głos na temat złorzeczeń Nigeryjczyka, określając jego zachowanie mianem dziecinnego.

Do walki Israela Adesanyi z Dricusem Du Plessisem dojdzie prawdopodobnie podczas wrześniowej gali UFC 293 w Sydney.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button