Biznes MMA UFCUFC

Ciryl Gane zdradził, ile zarobił za zwycięstwo z Derrickiem Lewisem

Pomimo iż od pewnego czasu informacje dotyczące zarobków nie są ujawniane, Ciryl Gane zdradził, ile zainkasował za wiktorię z Derrickiem Lewisem.

Nowy tymczasowy mistrz kategorii ciężkiej UFC Ciryl Gane zdradził, ile zarobił za niedawne zwycięstwo z Derrickiem Lewisem w ramach gali UFC 265 w Houston.
Francuz dał świetny występ, koncertowo rozbijając Amerykanina i kończąc go w trzeciej rundzie. Zagwarantował sobie tym samym unifikacyjny pojedynek z zasiadającym na prawowitym tronie Francisem Ngannou.
Kontrakt Bon Gamin na walkę z Czarną Bestią opiewał na $350 tys., co Francuz zdradził w wywiadzie udzielonym Lequipe.fr. Na tym jednak nie koniec, bo Gane ujawnił też, ile z rzeczonych $350 tys. zostało mu w kieszeni po potrąceniu podatków i opłat trenerskich.

Otóż, na czysto Ciryl Gane zarobił około $190 tys. Ponadto należy do tego doliczyć $50-tysięczny bonus za Występ Wieczoru oraz $32 tys. w ramach opłat sponsorskich.

Kolejną walkę – ze wspomnianym Francisem Ngannou – 32-latek stoczy najprawdopodobniej pod koniec tego roku lub na początku przyszłego. Jako tymczasowy mistrz najprawdopodobniej otrzyma za nią procent z PPV.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button