UFC

Ciryl Gane wycofał się z walki z Shamilem Abdurakhimovem na UFC 249

Z powodu problemów zdrowotnych Ciryl Gane wycofał się z występu na kwietniowej gali UFC 249 w Brooklynie.

Idący jak burza przez kategorię ciężką Ciryl Gane (6-0) wycofał się z walki z Shamilem Abdurakhimovem (20-5), do której miało dojść 18 kwietnia w Brooklynie w ramach gali UFC 249.

29-latek poinformował w mediach społecznościowych, że przesądziły problemy zdrowotne.

– Niestety, nie będę w stanie wystąpić na UFC 249 w Nowym Jorku – napisał na Twitterze. – Podczas treningu znowu dopadła mnie odma płucna. Nie jest możliwe, abym był w 100% na 18 kwietnia. Nie martwcie się jednak, wszystko jest w porządku! Wykorzystam ten czas, aby dojść do siebie i powrócić w najlepszej formie!Ciryl Gane zadebiutował w UFC w sierpniu ubiegłego roku, poddając Raphaela Pessoę. Dwa miesiące później do klepania zmusił Deontaya Mayesa. Po raz ostatni był widziany w oktagonie w grudniu ubiegłego roku, w ramach gali UFC on ESPN+ 23 w Busan pewnie rozbijając na pełnym dystansie Tannera Bosera.

Shamil Abdurakhimov ostatni pojedynek stoczył we wrześniu ubiegłego roku, będąc rozbitym w pył przez Curtisa Blaydesa podczas gali UFC 242 w Abu Zabi. W ten sposób jego seria trzech zwycięstw dobiegła końca.

Nie wiadomo póki co, czy Dagestańczyk pozostanie w rozpisce, ale mając na uwadze, że do gali został jeszcze ponad miesiąc, można oczekiwać, że organizatorzy znajdą mu zastępstwo.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz darmowy zakład 50 PLN

*****

Błachowicz czy Reyes? „Nie wiem, jak można gościowi odmówić” – Jones zabiera głos!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button