UFC

Ciryl Gane w walce wieczoru wrześniowej gali UFC w Paryżu – rywalem Tai Tuivasa

UFC rozdziewiczy francuski rynek galą, którą zwieńczy starcie Ciryla Gane z Taiem Tuivasą.
Historyczną pierwszą galę UFC we Francji, która jest planowana na 3 września w Paryżu, uświetni starcie w czubie kategorii ciężkiej pomiędzy Cirylem Gane (10-1) i Taiem Tuivasą (15-3).
O zestawieniu walki poinformował dziennikarz Ariel Helwani. Później została ona potwierdzona przez portal MMAJunkie.com.

Sklasyfikowany na 1. miejscu w rankingu Francuz był ostatnio widziany w akcji w styczniu, przegrywając jednogłośnie mistrzowski pojedynek z zapaśniczo nastawionym Francisem Ngannou. Starcie to były tymczasowy mistrz zapewnił sobie serią siedmiu zwycięstw w oktagonie amerykańskiego giganta – między innymi z Juniorem dos Santosem, Jairzinho Rozenstruikiem, Alexandrem Volkovem czy Derrickiem Lewisem, którego pokonanie zapewniło mu tymczasowy tron.Tai Tuivasa rozpoczął przygodę z UFC od trzech zwycięstw, ale potem doznał trzech porażek. Niepowodzenia te powetował sobie jednak serią pięciu zwycięstw przez nokauty. Ostatnio – tj. w lutym – ubił Derricka Lewisa, wcześniej podobny los fundując Augusto Sakaiowi czy Gregowi Hardy’emu.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Tai Tuivasa ma ciężkie pięści, charakter i twardą szczękę – a także srogie lowking! – ale trudno zdecydowanie nie faworyzować tutaj Ciryla Gane – zawodnika znacznie szybszego, dysponującego bogatszym arsenałem uderzeń, lepiej kontrolującego dystans, wszechstronniejszego.

Przewidywane kursy bukmacherskie


Ciryl Gane – 1.20
Tai Tuivasa – 4.50

Wstępny typ

Ciryl Gane
Rozpiska UFC Paryż

Walka wieczoru

265 lb: Ciryl Gane (10-1) vs. Tai Tuivasa (15-3)

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button