Ciężko znokautowany podczas PFL 7 LeRoy Johnson poddany dwóm operacjom

LeRoy Johnson doznał szeregu poważnych obrażeń w przegranej przez ciężki nokaut walce z Muhammedem De’Reese podczas gali PFL 7.

Walczący w dywizji ciężkiej LeRoy Johnson (8-3) nie będzie miło wspominał swojego debiutu pod sztandarem organizacji Professional Fighters League.

38-letni zawodnik otworzył wczorajszą kartę gali PFL 7 w Atlantic City, przegrywając przez ciężki nokaut w pierwszej rundzie z Muhammedem De’Reese (6-0). Upadając po morderczym kolanie, Johnson uderzył głową w okolice ogrodzenie, doznając szeregu poważnych kontuzji.

Johnson nie odzyskał przytomności przez kilka minut, następnie opuścił klatkę na noszach, będąc przetransportowanym do szpitala, gdzie nadal przebywa. Informacje na temat jego stanu zdrowia są skąpe. Póki co dysponujemy jedynie wpisem jego menadżera Daniela Rubensteina.

Dla tych, którzy zastanawiają się, co z LeRoyem Johnsonem, oto informacje, jakie posiadam. Został poddany natychmiastowej operacji kręgu, który wypadł z miejsca, a potem drugiej operacji z powodu podwyższonego ciśnienia krwi. Ma czucie w rękach i nogach. PFL zapewniło lot jego narzeczonej do Filadelfii, aby była przy nim. Tyle wiem.
Jak po rozmowach z oficjelami PFL oraz menadżerem zawodnika donosi portal MMAJunkie.com, jego stan wydaje się stabilny. Gdy tylko pojawią się nowe wiadomości w temacie, organizatorzy szybko je upublicznią.

*****

Mike Perry odpowiada Donaldowi Cerrone: „Idę po ciebie, sku*wielu!”

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply