UFC

Chris Weidman wraca do oktagonu UFC – znamy rywala i termin walki!

Może i Dana White wysyłał go na emeryturę, ale Chris Weidman nigdzie się nie wybiera – właśnie poznaliśmy nazwisko jego kolejnego rywala.
Zgodnie z zapowiedziami, nie składa broni były mistrz wagi średniej Chris Weidman (15-7). Amerykanin powróci do akcji 30 marca w Atlantic City, gdzie w ramach gali UFC Fight Night zmierzy się z Bruno Silvą (23-10).

O bliskich finalizacji planach zestawienia walki poinformowano na profilu MMA Melotto.
Obaj zawodnicy znajdują się w bardzo podobnym położeniu – spośród pięciu ostatnich pojedynków wygrali tylko jeden, dwa ostatnie kończąc na tarczy.

39-letni obecnie Amerykanin ostatni pojedynek stoczył w sierpniu ubiegłego roku, rozbity przez Brada Tavaresa. Był to dla niego powrót do akcji po ponad 2-letniej przerwie spowodowanej złamaniem nogi.

Młodszy o pięć lat Brazylijczyk też w 2023 roku miał okazję walczyć z Bradem Tavaresem, starcie to wygrywając przez nokaut, ale później przegrał przez poddanie z Brendanem Allenem i decyzją z Sharabutdinem Magomedovem.

Blindado uderza bardzo mocno, ale nie jest ani tytanem kondycji, ani zapasów. Z drugiej zaś strony, Weidman najlepsze lata kariery ma bezpowrotnie za sobą. W starciu z Bradem Tavaresem Chris Weidman pokazał jednak, że nadal nie brakuje mu ani charakteru, ani kondycji.Przewidywane kursy bukmacherskie


Chris Weidman – 1.55
Bruno Silva – 2.45

Wstępny typ

Chris Weidman


Rozpiska UFC FN

Walka wieczoru

125 lb: Erin Blanchfield (12-1) vs. Manon Fiorot (11-1)

Pozostałe

185 lb: Bruno Silva (23-10) vs. Chris Weidman (15-7)
185 lb: Andre Petroski (10-2) vs. Jacob Malkoun (7-3)
115 lb: Virna Jandiroba (19-3) vs. Lupita Godinez (12-3)

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY PO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button