KSWPolskie MMA

„To jest akurat jedna z tych walk, które…” – Szymon Kołecki vs. Tomasz Narkun? Martin Lewandowski jest na „tak”!

Martin Lewandowski uchylił rąbka tajemnicy w temacie kolejnego występu mistrza kategorii półciężkiej Tomasza Narkuna.
Od pewnego czasu mistrz kategorii półciężkiej KSW Tomasz Narkun kusi w mediach społecznościowych powrotem do okrągłej klatki polskiego giganta.

I rzeczywiście – wygląda na to, że Żyrafa niebawem stoczy kolejny pojedynek. Na to przynajmniej wskazują słowa współwłaściciela KSW Martina Lewandowskiego, który zapytany w wywiadzie udzielonym na kanale Fansportu TV o to, czy stargardzianin jeszcze w tym roku zawita do klatki, postawił sprawę jasno.
– Taki jest plan – stwierdził.

Na tym jednak nie koniec, bo polski promotor pokusił się o kilka zdań na temat potencjalnych przeciwników dla niepokonanego w wadze półciężkiej od siedmiu lat Narkuna.

– Myślę, że raczej zagranica, ale też jest jedna postać znana na scenie polskiej, która nam chodzi po głowie – powiedział Lewandowski. – Jest też jeszcze pomysł dla Tomka Narkuna… Znaczy tak: jeden Polak, jest jeden, a właściwie teraz dwóch, nowych zagranicznych, ale nie wiemy po prostu, czy w tym roku uda się doprowadzić do tego transferu. I jeszcze jeden taki super fight gdzieś tam się przewija w naszych rozważaniach.Martin Lewandowski zaznaczył natomiast, że nic nie zostało jeszcze przesądzone w kwestii rywala dla Tomasza Narkuna. Zwrócił uwagę, że wiele zależeć może od tego, czy w listopadzie KSW zorganizuje jeszcze jedną galę po tej październikowej i przed grudniową, które są pewne.

Tymczasem nad Wisłą od dłuższego czasu spekuluje się o starciu Żyrafy z Szymonem Kołeckim. Dwukrotny medalista olimpijski w podnoszeniu ciężarów – złoty i srebrny – może bowiem pochwalić się serią czterech zwycięstw, z których dwa ostatnie odnosił w limicie kategorii półciężkiej.

Zapytany o potencjalną konfrontację Narkuna z Kołeckim, Lewandowski nie pozostawił żadnych wątpliwości.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

– To jest akurat jedna z tych walk, które chętnie bym zobaczył – przyznał. – Nawet jako najbliższa walka Tomka Narkuna – z Szymonem. Czy do niej dojdzie? Prowadzimy rozmowy.

Pytany wielokrotnie ostatnimi czasy o rywalizację z Żyrafą, Szymon Kołecki nigdy jej nie wykluczał. Jak mantrę powtarzał, że za odpowiednie pieniądze wyjdzie do każdego przeciwnika. Podkreślał jednak, że im trudniejsze wyzwanie – a starcie ze stargardzianinem uważa za ogromne wyzwanie – tym więcej pieniędzy musi znaleźć się na stole.
Tomasz Narkun był ostatnio widziany w akcji podczas kwietniowej gali KSW 60, w ramach której po raz drugi podjął nieudaną próbę zdetronizowania mistrza wagi ciężkiej Phila De Friesa. Natomiast tron w 93 kilogramach, na którym zasiada nieprzerwanie od 2015 roku, reprezentant Berserkers Team obronił już pięć razy.

Cały wywiad poniżej.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button