UFC

„Chcą mnie na kolejną mega dobrą walkę” – Michał Oleksiejczuk kusi szybkim powrotem do oktagonu UFC, czeka na akceptację ze strony rywala

Michał Oleksiejczuk zasugerował w mediach społecznościowych, że za niecały miesiąc może stoczyć kolejny pojedynek pod egidą UFC.

Czy Michał Oleksiejczuk powróci do oktagonu UFC już za miesiąc? Na to może wskazywać wpis, jaki polski zawodnik opublikował we wtorkowy wieczór w mediach społecznościowych.

Na początku czerwca Husarz wziął walkę z Kevinem Hollandem na niespełna trzy tygodnie przed galą UFC 302 w Newark, w zasadzie bez obozu przygotowawczego. Pojedynek ten przegrał przez techniczne poddanie w pierwszej rundzie, choć z ówczesną decyzją sędziego Herba Deana – przerwał on walkę, pomimo iż Polak nie klepnął balachy – nigdy się nie zgodził.

Kontuzja ręki, jakiej wówczas doznał, nie okazała się szczególnie poważna. Ba! Okazuje się, że już niebawem Michał Oleksiejczuk może powrócić do oktagonu amerykańskiego giganta. A przynajmniej na to wskazuje najnowszy wpis w jego mediach społecznościowych.

– Uprzedzając Wasze pytania dotyczące wylotu za granicę na przygotowania, musiałem znów to odłożyć, bo chcą mnie na kolejną mega dobrą walkę, która być może odbędzie się za niecały miesiąc – napisał Husarz. – Czekam jeszcze na potwierdzenie, czy druga strona podejmie rękawice i wchodzę do walki xd 🤣

Za niecały miesiąc – wskazany przez Michała – odbędą się dwie gale: UFC 304 w Manchesterze oraz UFC Fight Night w Abu Zabi. Jakie walki w wadze średniej odbędą się podczas tych wydarzeń? W Manchesterze mamy tylko jedną: Christian Leroy Duncan stanie w szranki z Gregorym Rodriguesem, który zastąpił kontuzjowanego Roberta Bryczka, a w Abu Zabi Sedriques Dumas pójdzie w tany z Denisem Tiuliulinem.

Mając jednak na uwadze słowa Oleksiejczuka o mega dobrej walce, nie wydaje się, aby wszedł on na zastępstwo do tej drugiej walki. O ile w ogóle wpis Polaka dotyczy wejścia na zastępstwo, bo nie sposób wykluczyć, że chodzi o zupełnie nowe zestawienie.

Przeniósłszy się w 2022 roku do kategorii średniej, Husarz stoczył sześć walk, połowę z nich wygrywają. Ostatnie dwie – ze wspomnianym Kevinem Hollandem oraz Michelem Pereirą – skończył na tarczy.

Wszystkie walki UFC można obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button