UFC

Charles Oliveira vs. Rafael Fiziev w Brazylii? Jest komentarz obu zawodników!

Charles Oliveira i Rafael Fiziev zabrali głos nt. nieoficjalnych doniesień, wedle których organizatorzy planują ich starcie na okoliczność styczniowej gali w Brazylii.
Późnym piątkowym wieczorem huknęła nieoczekiwanie nowina, wedle której Dana White i spółka pracują nad zestawieniem hitowej walki w wadze lekkiej pomiędzy byłym mistrzem Charlesem Oliveirą i idącym jak burza Rafaelem Fizievem na okoliczność styczniowej gali UFC 283 w Brazylii.

Do Bronx kilka tygodni temu przegrał w mistrzowskim starciu z Islamem Makhachevem, który zatrzymał jego serię zwycięstw na jedenastu. Z kolei garnący się od dłuższego czasu do walki z Justinem Gaethje Rafael Fiziev, który może pochwalić się serią sześciu wiktorii, przed dwoma tygodniami właśnie Charlesa Oliveirę zapraszał w oktagonowe tany.
Wieść o rzekomych planach zorganizowania walki Do Bronxa z Atamanem zatoczyła w mediach społecznościowych tak szerokie kręgi, że dotarła do głównych zainteresowanych, którzy zabrali głos w temacie.

– Nie dojdzie do tego – obwieścił Brazylijczyk. – Potrzebuję przerwy. Dziękuję wam!

– Ciesz się w pełni zasłużonym wypoczynkiem, mistrzu – odpowiedział Rafael.

Głos w temacie zabrał też jeden z trenerów Charlesa Oliveiry Diego Lima.

– Starcie Charlesa Oliveiry z Rafaelem Fizievem nigdy nie było omawiane – zapewnił. – Charles walczył ze wszystkimi z Top 5 w ciągu roku. Wydaje mi się, że był jedynym takim zawodnikiem.

– Odpocznie i powróci w pierwszym semestrze przyszłego roku, ale póki co nie ma żadnych rozmów. Dziękujemy wszystkim, którzy naprawdę nas wspierają.Doniesienia o starciu Brazylijczyka z Azerem zdementował też szybko dziennikarz Ariel Helwani, któremu pierwotnie je przypisano.

W kolejce po oktagonowe usługi byłego brazylijskiego mistrza ustawiła się już spora kolejka. Poza Rafaelem Fizievem w starcie z Do Bronxem mierzą też między Beneil Dariush czy Mateusz Gamrot. Wygląda jednak na to, że Brazylijczyk planuje dłuższy rozbrat z oktagonem.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button