UFC

„Chandler? Biedny Chandler nadal bardzo chce czekać na Conora McGregora” – nawet Dana White parsknął śmiechem, zapytany o Michaela Chandlera

Sternik UFC Dana White zabrał głos na temat położenia Michaela Chandlera po odwołaniu jego starcia z Conorem McGregorem na UFC 303.

Sternik UFC Dana White aż parsknął śmiechem, zapytany o sytuację Michaela Chandlera po odwołaniu walki z Conorem McGregorem, która miała odbyć się podczas gali UFC 303 w Las Vegas.

Iron garnął się do walki z Notoriusem od kilku dobrych lat. Już po pierwszej wiktorii w oktagonie UFC – w styczniu 2021 roku znokautował Dana Hookera – zaprosił w bitewne tany Irlandczyka, później zaproszenie to kilkukrotnie ponawiając. Zawsze uchylał też medialnie nieba McGregorowi, komplementując go na różne sposoby.

Wydawało się, że taktyka ta w końcu przyniesie owoce. W zeszłym roku Chandler stanął bowiem do trenerskiej rywalizacji z McGregorem w ramach reality show The Ultimate Fighter. Miało ją zwieńczyć starcie obu zawodników. Odwlekana jednak w czasie przez wiele, wiele miesięcy, w końcu irlandzko-amerykańska konfrontacja zostało oficjalnie zapowiedziane na okoliczność gali UFC 303, zaplanowanej na 29 czerwca w Las Vegas.

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały, że cierpliwie czekający na zielone błogosławieństwo Chandler w końcu go dostąpi. Kilka dni temu okazało się jednak, że wszystko jak krew w piach. Irlandczyk miał bowiem nabawić się kontuzji, co w konsekwencji doprowadziło do odwołania walki. Dla Irona był to dotkliwy cios.

Jak na jego sytuację zapatruje się Dana White? Zapytany w poniedziałek przez Jima Rome’a o Michaela Chandlera, sternik UFC nie zdołał powstrzymać się od śmiechu.

– Chandler? – roześmiał się Dana. – Wydaje mi się, że biedny Chandler nadal bardzo chce czekać na Conora McGregora. Ale zrobimy, cokolwiek zechce. Jeśli zechce stoczyć jakąś walkę tego lata, zrobimy co zechce. Cokolwiek zechce.

– Jest jednym z najwspanialszych sportowców, z jakimi kiedykolwiek pracowałem. Jest wspaniałym człowiekiem i bardzo go lubię. Czegokolwiek zechce, załatwimy to dla niego.

Sklasyfikowany na 6. miejscu w rankingu wagi lekkiej Michael Chandler nie był widziany w akcji od listopada 2022 roku, gdy przegrał przez poddanie w trzeciej rundzie z Dustinem Poirierem. Gdy nadarzyła się okazja na walkę z Conorem McGregorem, trzymał się jej kurczowo, ani myśląc o wzięciu jakiegokolwiek innego pojedynku.

Wszystkie walki UFC można obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button