Polskie MMA

Cezary Oleksiejczuk wybiera się na podbój Turcji! Zmierzy się z niepokonanym Alibegiem Rasulovem!

Cezary Oleksiejczuk wybiera się do Turcji na starcie z niepokonanym Alibegiem Rasulovem, które zwieńczy galę Khan Fight 3.
Cezary Oleksiejczuk (12-2) niedawno zdradził plany rychłego powrotu do akcji, a teraz poznaliśmy szczegóły jego kolejnej walki. Utalentowany Polak wybierze się do Turcji, gdzie 16 grudnia w walce wieczoru gali Khan Fight 3 zmierzy się z Alibegiem Rasulovem (12-0).

O starciu Cezary poinformował w mediach społecznościowych.
– Już za niespełna 4 tygodnie jadę do Turcji, by dopisać kolejne zwycięstwo do mojego rekordu! – napisał. – Rywal niepokonany, więc zapowiada się wojna do samego końca!!! Moja walka będzie wydarzeniem wieczoru gali Khan Fight MMA.

– Nie mogę się doczekać, aż wyjdę z polską flagą i będę reprezentował nasz kraj na arenie międzynarodowej!

Dla nieukrywającego od dawna ambicji startów w UFC Cezarego Oleksiejczuka będzie to pierwsza walka poza granicami Polski.

23-latek znajduje się na fali dziewięciu zwycięstw, będąc niepokonanym od prawie pięciu lat. Trzykrotnie obronił tytuł mistrzowski kategorii półśredniej FEN. W pokonanym polu zostawiał między innymi Kamila Kraskę, Adriana Zielińskiego czy Mansura Abdurzakova. Ostatnio był widziany w akcji w październiku, szybko odprawiając wchodzącego na zastępstwo Chrisa Fishgolda.

31-letni Alibeg Rasulov urodził się w Dagestanie, ale reprezentuje Turcję. Dziesięć z dwunastu walk wygrał przed czasem – sześć przez nokauty, cztery przez poddania. W jego rekordzie nie znajdziemy jednak mocnych nazwisk. Najcenniejszym skalpem dagestańskiego Turka wydaje się niejaki Samat Emilbekov, obecnie z bilansem 12-5.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button