UFC

„Cała robota wykonana!” – Mateusz Gamrot w srogiej formie przed UFC 280

Mateusz Gamrot wziął udział w dniu medialnym przed galą UFC 280 w Abu Zabi.
Środa była intensywnym dniem dla najważniejszych bohaterów sobotniej gali UFC 280, która odbędzie się w Abu Zabi – także dla Mateusza Gamrota, który stanie wówczas w szranki z Beneilem Dariushem.

Powracający po czerwcowej wiktorii z Armanem Tsarukyanem polski zawodnik wziął udział w konferencji prasowej, udzielając też wielu innych wywiadów.
– Jestem bardzo podekscytowany, że mogę walczyć z Beneilem Dariushem – powiedział podczas konferencji. – To jeden z najlepszych zawodników w dywizji. Jest teraz na 6. miejscu w rankingu, więc jeśli go pokonam w sobotni wieczór, na pewno awansuję do Top 5.

– Beneil jest mocny wszędzie. Jest wszechstronny. Duży, silny, wywiera presję w stójce, mocne kopnięcia. W moim dna są jednak zapasy i jiu-jitsu. Na pewno spotkamy się w parterze i jestem pewien, że tam go skończę.

– Gdy wspinasz się na Mount Everest, musisz robić sobie przystanki. Dariush to kolejny przystanek dla mnie. Najwyższym przystankiem.

– Moja walka z Armanem była niesamowita. Bardzo się cieszę, że mam już za sobą jednego z najlepszych gości. Tamta walka odbyła się trzy miesiące temu, a czuję, że teraz jestem zupełnie innym zawodnikiem niż wtedy. Rozwijam się każdego dnia.– Dwa lata temu przegrałem tutaj w Abu Zabi i teraz wracam w to samo miejsce, aby zmienić scenariusz. Jestem prawdziwym sportowcem, skupiam się w życiu tylko na tym. Pierwsza porażka w karierze wiele mnie nauczyła. Zmieniłem pewne rzeczy w planie na walkę. Trenuję w Polsce w bardzo mocnym klubie oraz w American Top Team, jednym z najlepszych klubów na świecie. Moim głównym trenerem jest Mike Brown. Codziennie trenuję pod jego okiem. Chcę dać najlepszy występ w karierze.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

– Myślę, że w walce wieczoru wygra Islam i spotkamy się w przyszłym roku.

Po wszystkim Gamer opublikował też w mediach społecznościowych wspólne zdjęcie z Łukaszem Rajewskim i Borysem Mańkowskim, którzy obok Mike’a Browna staną w jego narożniku w sobotę.
– Cała robota wykonana! – napisał. – Ostatnia sesja treningowa przed UFC 280. Pora błyszczeć!

Szczegółową analizę walki Gamrota z Dariushem opublikowaliśmy tutaj.

Cała konferencja prasowa z Polakiem poniżej.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button