UFC

Cain Velasquez atakuje Brocka Lesnara na WWE – VIDEO

Rozdający swego czasu karty w królewskiej wadze UFC Cain Velasquez podjął decyzję – zostawił za sobą karierę MMA, wybierając pro wrestling.

Wszystko wskazuje na to, że niebawem dojdzie do rewanżowego starcia pomiędzy byłymi mistrzami wagi ciężkiej UFC, Cainem Velasquezem i Brockiem Lesnarem – tyle że nie w oktagonie, a w ringu WWE.

Zobacz także: Zlatan zaprasza Khabiba do Matrix Challenge – Dagestańczyk odpowiada

Podczas wczorajszej debiutanckiej gali WWE w telewizji FOX położono promocyjne fundamenty pod ten właśnie pojedynek.

Gdy Brock Lesnar szybko uporał się w walce wieczoru z Kofim Kingstonem, niespodziewanie na scenie pojawił się Cain Velasquez. Rozdarłszy koszulkę, ruszył z groźną miną w kierunku ringu. Lesnar był zszokowany.

Walka nie trwała długo. Lesnar ruszył ostro na Velasqueza, ale ten powalił go i zasypał gradem uderzeń. Chwilę potem Brock czmychnął z ringu.

Jak donosi MMAFighting.com, Velasquez doszedł do porozumienia z WWE i jego starcie z Lesnarem jest już przesądzone. Prawdopodobnie dojdzie do niego podczas zaplanowanej na 31 października gali w Arabii Saudyjskiej lub 5 kwietnia przyszłego roku podczas Wrestlemanii w Tampie.

Na tym jednak nie koniec, bo MMAJunkie.com donosi, że niewidziany w oktagonie od lutowej klęski z Francisem Ngannou 37-latek, poinformował już Amerykańską Agencję Antydopingową (USADA) o wycofaniu się z jej programu. A to oznacza jedno – zakończenie kariery MMA.
Velasquez zadebiutował w pro wrestlingu w sierpniu pod sztandarem meksykańskiej organizacji AAA, drugi występ dając w zeszłym miesiącu. Oba spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony fanów.

*****

Typowanie UFC 243: Whittaker vs. Adesanya

Powiązane artykuły

Komentarze: 3

 1. 1. więcej kasy
  2. wyleczenie kontuzji
  3. brak łysego chuja
  4. większa rozpoznawalność-> patrz punkt 1
  5. brak usada->patrz punkt 2
  6. większy fejm->powrót na super walkę o pas bez patrzenia na rankingi
  7. Kejn vs Brok 2
  Propsuję

Dodaj komentarz

Back to top button