UFC

„Bywają sporadycznie sytuacje, gdy morderstwo jest prawidłową odpowiedzią” – nowe doniesienia w sprawie Caina Velasqueza

Pojawiły się nieoficjalne doniesienia w sprawie motywu, jaki mógł kierować Cainem Velasquezem, który trafił za kraty za usiłowanie morderstwa.
Dziś rano gruchnęły niespodziewane wieści o aresztowaniu byłego mistrza kategorii ciężkiej UFC Caina Velasqueza. Amerykanin z meksykańskimi korzeniami miał wziąć udział w strzelaninie przy jednej z autostrad.
Jak się później okazało, to Velasquez był strzelcem, trafiając innego mężczyznę co najmniej raz. Postrzelonego przetransportowano do szpitala z niezagrażającymi życiu obrażeniami. Cainowi postawiono mu zarzut usiłowania zabójstwa.

Tymczasem wieść gminna niesie, że zachowanie to byłego mistrza mogło mieć pewne uzasadnienie… Na profilu FightOracle na Twitterze – znanym z przemycania wielu zakulisowych informacji – przedstawiono możliwą przyczynę strzelaniny.

– Mówi się o tym, że Cain gonił dwóch mężczyzn jadących samochodem – napisano. – Jeden z nich jest oskarżony o wykorzystanie dziecka Caina podczas opieki.

– Druga zaangażowana osoba to ojciec domniemanego sprawcy. Cain trafił ojca domniemanego sprawcy.

– Powiedziano mi, że Cain wystrzelił co najmniej trzy razy. Nie wiem, czy wszystkie były oddane w kierunku jednej osoby. Albo w obie, ale tylko jednym trafił.Rewelacje te potwierdził też były zawodnik UFC Jake Shields.

– Słyszałem tę samą plotkę, więc wstrzymam się z osądzaniem Caina – napisał kompan braci Diaz. – Bywają sporadycznie sytuacje, gdy morderstwo jest prawidłową odpowiedzią.

Cain Velasquez przebywa w areszcie bez możliwości wyjścia za kaucją. W środę stanie przed sądem.

– Motyw i okoliczności wokół zajścia są cały czas badane – poinformowała policja z San Jose.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button