„Byłem podekscytowany walką bez kibiców” – Conor McGregor liczył na puste trybuny w rewanżu z Dustinem Poirierem

Były podwójny mistrz UFC Conor McGregor wyjaśnił, dlaczego liczył na to, że podczas gali UFC 257 trybuny będą puste.

Wielokrotnie w zeszłym roku pytany, czy byłby zainteresowany zorganizowaniem gali z wypełnionymi częściowo trybunami, sternik UFC Dana White zawsze stanowczo zaprzeczał, podkreślając, że albo pełne trybuny, albo UFC Apex bez fanów.

Jednak styczniowe gale amerykańskiego giganta w Abu Zabi odbywają się odbywają się z udziałem około 2 tys. fanów, co stanowi jedynie 11% pojemności Etihad Stadium. W udzielanych przed sobotnią galą wywiadach White zaznaczył, że to nie on podjął decyzję o wpuszczeniu części fanów. Gdyby bowiem zależało to od niego, gale te odbyłyby się przy pustych trybunach. Partnerzy UFC z Abu Zabi mieli jednak inną wizję – i White się dostosował.
Okazuje się natomiast, że nie tylko amerykański promotor szampana otwierać nie będzie z okazji powrotu fanów na trybuny. Rozczarowanie takim spraw obrotem wyraził też bowiem niespodziewanie… Conor McGregor!

– Jestem bardzo podekscytowany powrotem do firmy i zamierzam zrobić to z przytupem – powiedział w wywiadzie dla TheMacLife.com. – Wiem, że przygotowali specjalne rzeczy na moje wyjście do oktagonu. Nie mogę się doczekać.– Chciałem poznać szczegółowy plan areny pod kątem fanów i tego rodzaju rzeczy. Tak naprawdę byłem podekscytowany, że wyjdę tam bez kibiców na trybunach. Uwielbiam oczywiście fanów i na pewno czerpię z ich energii, ale byłem bardzo podekscytowany, mogąc… Miałem po prostu nadzieję, że wejdę tam i pokażę swoją moc i drapieżność całemu światu bez żadnych zewnętrznych odgłosów z trybun. Ale… Jest, jak jest.

– Będzie chyba kilka tysięcy fanów, więc nie tak wielu. Moja moc będzie nadal widoczna przy tych kilku tysiącach fanów, więc jestem podekscytowany powrotem i możliwością zaprezentowania swoich umiejętności.
Rewanżowe starcie Conora McGregora z Dustinem Poirierem uświetni galę UFC 257, która zwieńczy maraton amerykańskiego giganta w Abu Zabi.

Cały wywiad poniżej:

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply