UFC

Bryce Mitchell vs. Charles Rosa bliskie finalizacji na UFC Oklahoma

Bryce Mitchell postawi swój nieskazitelny bilans na szali podczas majowej konfrontacji z Charlesem Rosą podczas gali UFC on ESPN+ 32.

Pojedynek w kategorii piórkowej pomiędzy Brycem Mitchellem (12-0) i Charlesem Rosą (12-3) jest bliski finalizacji na okoliczność gali UFC on ESPN+ 32, która odbędzie się 2 maja w Oklahomie.

O planach zestawienia walki doniósł portal BJPenn.com.

Brad Mitchell ma za sobą trzy występy w UFC – wszystkie zwycięskie. W debiucie wypunktował większościowi Tylera Diamonda, by następnie jednogłośnie pokonać Bobby’ego Moffetta. Ostatnio był natomiast widziany w akcji w grudniu ubiegłego roku podczas gali UFC on ESPN 7, zapisując się na kartach historii jako drugi zawodnik w dziejach UFC, który wygrał przez twistera – odklepał w ten sposób Matta Saylesa.
Charles Rosa zadebiutował w UFC w 2014 roku, ale z powodu problemów zdrowotnych stoczył dotychczas tylko sześć walk w oktagonie, przeplatając zwycięstwa z porażkami. W październiku ubiegłego roku powrócił do akcji po 2,5-letniej przerwie, poddając balachą Manny’ego Bermudeza w ramach gali UFC on ESPN 6. W 2017 roku przegrał natomiast przez nokaut z Shanem Burgosem.

33-letni Boston Strong to twardy i charakterny zawodnik z niekonwencjonalną stójką i dobrym parterem, ale wydaje się, że młodszy od niego o osiem lat Thug Nasty będzie miał przewagę w aspektach zapaśniczo-parterowych oraz kondycyjnym. To również niezwykle twardy i nieustępliwy zawodnik, który z każdą walką prezentuje się lepiej.Przewidywane kursy bukmacherskie:

Bryce Mitchell – 1.50
Charles Rosa – 2.50

Wstępny typ:

Bryce Mitchell
Rozpiska UFC Oklahoma

Walka wieczoru

185 lbs: Chris Weidman (14-5) vs. Jack Hermansson (20-5)

Pozostałe

265 lbs: Andrei Arlovski (28-19) vs. Philipe Lins (14-3)
205 lbs: Da Un Jung (13-2) vs. Ed Herman (24-14)
145 lbs: Bryce Mitchell (12-0) vs. Charles Rosa (12-3)
115 lbs: Claudia Gadelha (17-4) vs. Marina Rodriguez (12-0-2)
135 lbs: Sarah Alpar (9-4) vs. Vanessa Melo (10-7)

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz darmowy zakład 50 PLN

*****

Błachowicz czy Reyes? „Nie wiem, jak można gościowi odmówić” – Jones zabiera głos!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button